Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ilk atama ile anadoluliselerini tercih eden öğretmenler  (Okunma Sayısı 3941 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
songülüm
Sürekli Üye

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 14 Aralık 2012, 20:30:07 »

arkadaşlar ben sancaktepe anadolu lisesi coğrafya öğretmeniyim. okuluma ilk atamayla coğrefya öğretmeni atandı mı bilemiyoruz. eğer anadolu lisesi tercih eden arkadaşlar varsa bakabilir mi atanmışmı yoksa ikinci dönem hamalllığa devam mı edicez.  saygılar Undecided
evapo
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2012, 23:05:21 »

Hocam Sancaktepe Anadolu lisesine coğrafya ataması olmamış görünüyor sonuç listemizde.saygılar..
songülüm
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2012, 10:25:46 »

haber kötü olsa da teşekkürler hocam
stromboli
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2012, 10:25:42 »

samandıra lisesinde çalşmıştım2005/2006 senesi o zaman düz liseydi orasının adı mı oldu bu sancatepe anadolu?hala kötü mü Huh?

ilhank76
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2012, 13:39:10 »

ataması yapılan arkadaşlar ikici dönem itibari ile göreve başlayacaklar doğru mu
evapo
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2012, 00:00:45 »

Hocam şimdiye kadar  resmi bir açıklama olmasada herkesin fikri 2.dönem yeni okullarda göreve başlanacağı...
abdllhdnzl
Uzman Üye

Performans: 59
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2012, 13:27:16 »

sınavdan 87 alıp ilimde 2. oldum ama atanamadım. ek puanlarla ben 94 e ulaştım atanan arkadaşım sınadan 79 almış ama ek puanlarla 96 ya ulaşmış. hayırlısı olsun. atanan arkadaşa da başarılar dilerim....

SANMA ŞAHIM HERKESİ SEN SADIKANE YAR OLUR
HERKESİ SEN DOST MU SANDIN BELKİ OL AĞYAR OLUR
SADIKANE BELKİ OL ALEMDE BİR SERDAR OLUR
YAR OLUR AĞYAR OLUR SERDAR OLUR DİLDAR OLUR
***YAVUZ SULTAN SELİM***
                                                              Abdullah DENİZLİ
                                                            Coğrafya Öğretmeni
songülüm
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2012, 21:45:38 »

sancaktepe anadolu lisesi yenidir hocam üçüncü senesi samandıra lisesi hala aynı diye biliyorum. sancaktepe anadolu lisesi sultanbeyli ile samandıra arasında.
memed
Deneyimli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2012, 10:04:48 »

sınavdan 87 alıp ilimde 2. oldum ama atanamadım. ek puanlarla ben 94 e ulaştım atanan arkadaşım sınadan 79 almış ama ek puanlarla 96 ya ulaşmış. hayırlısı olsun. atanan arkadaşa da başarılar dilerim....
hocam senin durumuna üzüldüm. bazen öğretmenin değerlendirmesinde ister istemez haksızlık oluyor gibi 87 ile atanamamanız bunun yanlışlığını gösteriyor nasıl başvurmak için alt sınır varsa üst sınırda olmalı yoksa 20 yıllık öğretmen çok rahat istediği yere atanır bide takdir teşekkür varsa iş tamam üst sınırda olmalı bana göre
büget
VIP Üye

Performans: 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2012, 13:09:08 »

hocam senin durumuna üzüldüm. bazen öğretmenin değerlendirmesinde ister istemez haksızlık oluyor gibi 87 ile atanamamanız bunun yanlışlığını gösteriyor nasıl başvurmak için alt sınır varsa üst sınırda olmalı yoksa 20 yıllık öğretmen çok rahat istediği yere atanır bide takdir teşekkür varsa iş tamam üst sınırda olmalı bana göre
bu ifadelere katılımıyorum 79 puan alan arkadaşın ne kadar coğrafya alan puanı olup olmadığnın biliyormuyuz? Bu sınavın adaleti zaten tartışılrken bu değerlendirmeler biz öğretmenleri bir yere götürmez.İnkılap tarihi, eğitim bilimleri ve Türkçe sorularının % 50 ağırlıklı olduğu bir sınav üzerinden öğretmenlerin birbirlerini eleştirmeleri asıl sorunlu olan yönetim anlayşını eleştirmememleri bence asıl sorun budur.Yıllarca birbirimizi eleştirerek geçen zamandan hep biz kaybettik iyi veya kötü öğretmen kavramı yerine doğru veya yanlış yöntemler üzeerinde durmalıyız diye düşünüyorum.Bu sınavları icat ederek eğitim sistemini yap boza dönüştürerek oyuncak haline getiren anlayıışı eleştirmeli ve kınamalıyız.

OĞUL;
Bilirmisin ?
Kışı çok serttir bizim oraların, acımasız ve şevkatsız
Tıpkı yaşadığım hayata benzer,
Duvarları taştan, harcı çamurdan,
Çatısı söğüt dalı üzerine boyumca topraktan...
rafetakagunduz
Üye
**

Performans: 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2012, 00:32:23 »

Meslek lisesinde Anadolu kadrosundayım. Okulumda anadolu kısmında 24 saat coğrafya dersi var. Endüstri meslek kısmında norm açığı var diye Anadolu kadrosunu da açmışlar 1 öğretmen arkadaş daha anadolu kadrosuna atandı. Ben ne yapacağım şimdi?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic