Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hatalı 2010 kpss soruları iptal edilmez ise önümüzdeki derste ne yapacağız ?  (Okunma Sayısı 2428 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ahmet porsuk
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Temmuz 2010, 21:11:01 »

sevgili arkadaşlar
2010 kpss sınavında halihazırda  iptal edilen bir soru yok diye biliyorum öğrencilerim arayıp soruyorlar vebal altında kalmış gibi hissediyorum kendimi !
işin birbaşka tarafıda önümüzdeki yıl neye göre ders anlatıcaz? eğer iptal gerçekleşmeyecekse bari ösym birde coğrafya kitabı yayınlasın kutsal kitap gibi ondan takip edelim bildiklerimizi de unutalım gitsin !
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2010, 22:30:21 »

Soruların iptaledil eceğini hiç sanmıyorum.

Hocam kpss sonuçları açıklandığı gün iptal edilen soru olup olmadığı açıklanır, eğer iptal edilen soru yoksa doğal olarak dava açma hakkı doğuyor sorular davalık olur... 5-6 ay gibi bir süreçte davalar sonuçlanır... Bu süreçte herkes kendi bildiğini okumaya devam eder.

Ösym' den soruların cevaplarını gerekçeli açıklması uygun düşer ama...

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic