Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğu Kardeniz Bölgesel Gelişme Planı(DOKAP) ile ilgili bilgi arıyorum  (Okunma Sayısı 2395 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gözlük
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 30 Ocak 2011, 14:39:17 »

DOKAP ile ilgili elimde sunum ,yazı,makale ve  en önemlisi de video,belgesel arıyorum.İnternette bulunanların dışında farklı bir şeyler bulmak istiyorum.Arşivimde ya da bilgisayarımda Dokap ile ilgili bilgiler  varsa  ve paylaşırsa sevinirim.
    İlginize teşekkür ederim Smiley

Nereye çevirsem gözlerimi, nereye baksam burada
gördüğüm kara yıkıntılarıdır hayatımın yalnızca
yıllar yılı yıktığım ve heder ettiğim hayatımın." Yeni ülkeler bulamayacaksın, bulamayacaksın yeni denizler. Hep peşinde, izleyecek durmadan seni kent. Dolaşacaksın aynı sokaklarda. Ve aynı mahallede yaşlanacaksın ve burada, bu aynı evde ağaracak aklaşacak saçların. Hep aynı kente varacaksın. Bir başka kent bekleme sakın,ne bir gemi var, ne de bir yol sana. Nasıl heder ettiysen hayatını bu köşecik
mefab
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2011, 10:41:51 »

Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı ortaklığında hazırlanan bir çalışmayı gönderiyorum.
gözlük
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2011, 16:40:44 »

İlgilinize ve sunduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim Smiley

Nereye çevirsem gözlerimi, nereye baksam burada
gördüğüm kara yıkıntılarıdır hayatımın yalnızca
yıllar yılı yıktığım ve heder ettiğim hayatımın." Yeni ülkeler bulamayacaksın, bulamayacaksın yeni denizler. Hep peşinde, izleyecek durmadan seni kent. Dolaşacaksın aynı sokaklarda. Ve aynı mahallede yaşlanacaksın ve burada, bu aynı evde ağaracak aklaşacak saçların. Hep aynı kente varacaksın. Bir başka kent bekleme sakın,ne bir gemi var, ne de bir yol sana. Nasıl heder ettiysen hayatını bu köşecik
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic