Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: bakanlık müfettişleri okulumuzda  (Okunma Sayısı 4758 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ante78
Uzman Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 31 Ekim 2009, 09:15:30 »

daha önce de bu konu başlığı açılmıştı.ilk defa teftiş geçireceğimiz için biraz gerginiz.değerli görüşlerinizi bekliyorum,teşekkürler          urfa/ceylanpınar
coğrafyam01
Deneyimli Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2009, 09:35:56 »

Endişe edecek bir durum yok.Hocam bakanlık müfetişleri uygun bir saatinizde dersinize girmek istediğini söyler, son 10 dakikayı ona ayırmanızı ister, dersinize girer sizi sesizce dinler, son 10 dakikasında konuşmasını yapar.Daha sonra diğer branşdaşlarınızı dinledikten sonra, aranızda kısa bir toplantı düzenler, öneri ve uyarılarını yapar ve gider...
ante78
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2009, 11:08:40 »

sağolun hocam teşekkür ederim.günlük plan noktasında biraz sıkıntılıyız.
bütün müfettişler de aynı mı acaba.
S.Goksel
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2009, 11:51:20 »

02.11.2009 tarihinden itibaren bizim okula Şanlıurfa Halfeti'ye gelecekler ilk teftişim olacak.
ante78
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2009, 12:06:38 »

hocam her gün ölmektense bir gün ölmek daha iyidir Grin Grin Grin
 gelsinlerde kurtulalım
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2009, 20:58:22 »

sağolun hocam teşekkür ederim.günlük plan noktasında biraz sıkıntılıyız.
bütün müfettişler de aynı mı acaba.

http://www.cografya.biz/forum/empty-t21037.0.html

Dünyayı güzellik kurtaracak...
sibel032
Uzman Üye

Performans: 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2009, 11:22:55 »

abartmayın arkadaşlar sonuçta bizler öğretmeniz öğretebildiğimize ve görevimizi hakkıyla yaptığımıza inanıyorsak olay bitmiştir. müfettişlerin de bir denetleyicisi olduğunu unutmamak lazım. istedikleri evraklar nelerdir benim yıllık planlarım zümrelerim tamam başka?Huh??

Hayatta en büyük zenginlik sevimli bir evlat, sevgi dolu bir eş. Elhamdülillah...
Kaşif Mustafa
VIP Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mustafa BAYRAK Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Site
« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2009, 12:03:33 »

ya arkadaşlar bizi yiyecek değiller ya en kötü ihtimalle eksikleirmizi söylerler. veya işten atarlar Smiley
şaka tabiki derslerimizi planlı programlı anlatırsak vede öğrenci katılımı sağlayarak yaparsak herhangi bir sorun çıkmaz saygılar

Coğrafyacı olmak doğaya başka bir gözle bakmaktır.
formator37
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2009, 09:00:44 »

HOCAM MAYIS AYINDA TEFTİŞ GEÇİRDİK. İLK İSTEDİKLERİ ŞEYLER, - BİR KLASÖR İÇİNDE - GÜNLÜK PLANLAR, YILLIK PLANLAR, BÜTÜN ZÜMRELER (İL, OKUL), MÜFREDAT PROGRAMLARI, BİR SINIFIN YAZILI KAĞITLARI (OKUNMUŞ), KLÜP VE SINIF REHBERLİK ÇALIŞMALARI, NOT DEFTERLERİ, YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR (AKADEMİK, SLAYT, ANİMASYON, FİLM VB).
TEFTİŞ GEÇİRİRKEN DERS SIRASINDA DERS KONUSUNU TAHTAYA YAZDIRIN, DER DEFTERİ İLE KONUNUN PARALEL OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN, ÖĞRENCİYE ADI İLE HİTAP EDİN, KONUYU ÖĞRENCİ MERKEZLİ İŞLEYİN... BAŞARILAR. KOLAY GELSİN...
amatistnehir
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2009, 12:44:14 »

ben de geçen yıl ekim ayında teftiş geçirdim ilk teftişimdi. istedikleri şeyler: günlük planlar, yıllık planlar, zümreler, klüp çalışmalarınız, sınıf rehberlik dosyanız, not defteriniz ve  eğer gerekli görürlerse önceki yıla ait bir iki sınıfın yazılı soruları ve cevap anahtarları. benim dersime giren müfettiş okula geldi ve hemen bir sonraki saatte dersime girdi. yaklaşık yarım saat boyunca dinledi dersimizi. son 15 dakikada o konuştu öğrencilerle. gayet güzel bir dersti benim için:) dersten sonra çağırdı konuştuk memnun kaldığını söyledi ve gitti:)formatör 37 nickli hocama katılıyorum. derste öğrencilere genellikle ismiyle hitap edin, bol soru ve etkinliklerle dersi işlemeye çalışın. kolay gelsin, başarılar..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic