Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN SINAVI  (Okunma Sayısı 3622 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tor
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 14 Aralık 2012, 18:58:16 »

ARKADAŞLAR BU SINAVDA BİR COĞRAFYA ÖĞRETMENİ HANGİ DERSLERDEMN SORU ÇÖZMEK ZORUNDADIR KENDİ ALANI DIŞINDA HANGİ ALANLAR YANİ?Huh?Huh??
taylan35
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2012, 20:11:45 »

tarih,türkçe ve eğitim bilimleri sorularını çözmeniz gerekiyor.
patagonya
Uzman Üye

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2012, 13:45:01 »

tabi bir daha sınav yaparlarsa...

İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak.
                                                 Victor HUGO
engo1907
Deneyimli Üye

Performans: 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2012, 21:35:01 »

anadolu lisesi sınavına giripte boş yere paranıza kıymayın nasıl olsa açılmıyor meslek lisesinden başka anadolu kadrosu..

Bir gün herkes fenerbahçeli olacak...
dertol
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2012, 08:44:50 »

aynen katılıyorum kayseride hep meslek lisesi açıldı...
soner1577
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2012, 22:39:48 »

Anadolu lisesine dönüştürülen okullarda atama döneminde normlar genel lise ve anadolu diye ayrılmadı. Bu durumda nereye tain isteyeceksin. Sınavsız çalışanlarda bulunmakta 100 alsan sana açılmayacak ki...
talhaisler
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2012, 21:27:26 »

89 puanla açıkta kaldım yaz boz tahtasına çevirdiler uzman öğtetmenliği de mahkemeyle söke söke aldım anadolu puanım 89 kendi okulumu açmıyorlar ben ne yapabilirim şimdi puanım yanacak mı tekrar atama var mı bilen dostlar yardımcı olsun
alideke
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2012, 22:28:28 »

Sevgili dostlar hepimiz aynı dertten muzdarip durumdayız.Geçen yıl sınava girdim.Atama puanım 99.ama malum ağustosta bize tercih yapma hakkı vermediler.Bu atamalrın en son kısmında tabiri caizse çerez tabağında en son kalan bir türlü kabuğu açılmayan fıstıklar gibi bir iki tane meslek lisesi bir kaç tane imam hatip lisesi (sakın yanlış anlaşılmasın bu okulları küçük gördüğüm için değil biz bu sınava anadolu liselerine tercih yapmak için girdik) açıldı..Benim tercihime açılan bir tane okul vardı onu tercih ettim.Puanım yeterli olduğu halde atamam yapılmadı.öğrendim ki okulun statüsü değiştirilmiş ama tercihlerde beyefendiler bunu gözden kaçırmışlar benim tercihim boşa gitti o okula kimse atanmadı.şimdi ben de mahkemeye veriyorum Milli Eğitim Bakanlığını..hülasa arkadaşlar bu camiada işini hakkıyla yapan sadece öğretmenler.yukarıdakilerden çoğu işini savsaklıyor...sonuç:öğretmenler yatıyor beyefendiler çalışıyor..sınav filan bahane hocalarım yormayın kafanızı...
talhaisler
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2012, 22:55:53 »

şimdide askeri hiyerarşi rütbe düzeni öğretmenlere geliyor hazır olun dikkaaaaat bakan sağda uzman öğretmen flamayı tutacak baş uzman okulu denetleyecek baş öğretmen ictima yapıp bakana rapor verecek hayırlı olsun vatana millete
tor
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2012, 16:02:16 »

çok adaletsz bir sistem içindeyiz eğtmde fırsat eşitliği diye bişey yok fen lisesi öğrencisi meslek lisesi öğrencsi diye bir ayrım var öğrencide bunun farkında nası başarı bekleyebliriz meslek lisesi öğrencisi teknolojik hiç bir gelşmden yararlanamıyo akıllı tahta yok o yok bu yok okullar arasnda bu denli uçurum olması doğru mu söyleyin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic