Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 11 ve 12 sınıflarda 1 saatlık coğrafya dersi  (Okunma Sayısı 2320 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alpaslan
VIP Üye

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Eylül 2010, 11:11:26 »

Arkadaşlar 11 ve 12 tm lere okul idaresi 1 saat seç. coğrfaya dersi seçmiş bu nasıl oluyor planı ve yazılıları nasıl yapılacak bilgi verirsniz memnun olurum
bursalıcoğrafyacı
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2010, 11:50:47 »

Arkadaşlar ben de meslek lisesindeyim 12lere seç. coğr koymuşlar 11lerin kitabını dağıtmışlar 11lerin müfredatını işleyecekmişim
CNN
Uzman Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2010, 19:45:02 »

arkadaşlar dersin adını değiştirirseniz problem kalmaz.biz TM lere proje dersi koyduk ama coğrafya yapacağız.
Erdal Taşlıçukur
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

beypazarı-ankara

« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2010, 20:04:54 »

bizim okul idaresi de 12. sınıflara 1 saatlik seçmeli coğrafya seçtiği gibi o dersi de diğer öğretmene verdi.(2 saatlik derse ben, 1 saatlik derse diğer arkadaş giriyor.) üstelik zümre kararı ile halledin diyerek topu bize attı. işin içinden çıkamadım doğrusu.

BENÇOKAYRILIKLARGÖRDÜM
OYÜZDENBİTİŞİKYAZIYORUM
"HERŞEYİ"
pardus
Sürekli Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2010, 07:24:02 »

arkadaşlar dersin adını değiştirirseniz problem kalmaz.biz TM lere proje dersi koyduk ama coğrafya yapacağız.
Arkadaşlar ben de meslek lisesindeyim 12lere seç. coğr koymuşlar 11lerin kitabını dağıtmışlar 11lerin müfredatını işleyecekmişim
arkadaşlar hangi sınıfın seçmeli dersine girerseniz o sınıfın kazanımlarını vermek zorundasınız çünkü tüm sınıfların kazanımları müfredat programında var eğer yıllık plan konusunda sıkıntınız varsa siteye yükledim indirip kullanabilrisiniz

ZİNDAN İKİ HECE MEHMED'İM LAFTA
BABA KATİLİ İLE BABAN BİR SAFTA
BİR DE GERİ ADAM BOYNUNDA YAFTA
HALİMİ DÜŞÜNÜP YANMA MEHMED'İM
KAVUŞMAK MI.. BELKİ...DAHA ÖLMEDİM
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic