Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: LÜTFEN DUYARLI OLALIM  (Okunma Sayısı 1459 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tegagaic
Ziyaretçi
« : 21 Şubat 2007, 21:36:08 »

Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum .Umarım hiçbir zaman bu illet hastalıkla yüz yüze gelmezsiniz ama yüzleşmek zorunda kalan biri olarak çok zor ve yorucu olduğunu ve bu konuda pek çok insanın yarıma ihtiyacı olduğunu biliyorum.Sizlerden duyarlı davranmanızı rica ediyorum.LÜTFEN.

ÜCRETSİZ LOSEMİLİ ÇOCUKLAR HASTANESİ..........

LÖSEV (Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı) 3.5 yıllık bir vakıf olmasına rağmen Türkiye'nin ilk lösemili çocuklar hastanesi LÖsante’yi Ankara'da kurdu. Yemeğinden pijamasına, muayenesinden tahliline herşey ücretsiz olarak çocuklara sunuluyor. Ankara dışından gelen ailelere de apart oda hizmeti veriliyor. Vakıf kullanmadığımız giysi, ev eşyası, oyuncak, bisiklet ve yiyecek yardımlarını kabul ettiği gibi, YKB 477 Şube 1-002666 hesaba tutar ne olursa olsun bağış da yapılabiliyor.

Tel : 0312- 447 06 60

BU ÇOCUKLARIN BİZE İHTİYACI VAR;EMİN OLUN.

Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2007, 07:12:31 »

Eğer amacı doğrultusunda çalışır ve bu amaca sürekli hizmet ederse bu vakıf,anlatılması imkansız bir sevap kazanmış olacaktır.Emin olunki çok ulvi bir görev üstlenmişler,bu tür hastaların ve hasta sahiplerinin neler çektiklerini ben çok iyi bilirim.Vakfı kuranlardan ,vakfa hizmeti geçenlerden,vakfa yardımcı olanlardan Allah razı olsun,mekanları cennet olsun inşallah.Çok kötü bir illettir kanser !!! Çocukluk çağlarında koşup oynamaları,eğlenmeleri,çocukluklarını doyasıya yaşamaları gerekirken böylke bir illetle boğuşmaları çok üzüntü verici bir durum,Allah şifalarını verir İnşallah ,hasta sahiplerininde çok metanetli ve sabırlı olmaları gerekiyor.......................

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
WALLES
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2007, 10:26:01 »

devlet emekli diye ya da sigortalı diye sigaradan kanser olanların kanser ilacı parasını vereceğine bu masum çocuklara yardım etse ya keşke
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic