Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Lütfen Biraz Daha Dikkatli Olmaya Çalışalım Lütfen  (Okunma Sayısı 5337 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gülper
Uzman Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 07 Ocak 2009, 19:54:38 »

Kefenin altındaki Filistinli bir kız çocuğu.Ölmeden önce çok güzeldi sanırım.Ama senin yaptığın gibi LOREAL kullanmadığına eminim.         

BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ..! HALA İSRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA İÇERKEN İSRAİL TIKIR TIKIR ÇOCUKLARI KATLEDİYOR? BELKİ 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN!

'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRKAÇI

TÜRKİYE'nin artık ABD ve İSRAİL'e ve de bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!?

TÜRKİYE'nin artık  MÜSLÜMAN TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun?

PKK'ya destek veren ABD, İSRAİL ve  AVRUPA ÜLKELERİNE bir ders vermek mi istiyorsun!?

AFRİKA'daki aç insanlara destek olmak mı istiyosun!?

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun?

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIĞIN MÜDDETÇE DE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE          KOYMAYA DEVAM EDECEK VE KATLİAMLAR SÜRECEK...

PEPSİ içerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum?

Ey Müslümanlar siz Amerikan ve Yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir.

UNUTMAYALIM Kİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERİR....
SADECE EĞLENMEK İÇİN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?Huh??

Ağlarken aç olduğuna eminim ama senin için bunun da önemi yok sen her acıktığında Mc DONALDS'dasın nasılsa. Ve hamburgerleri yerken bunları aklına bile getirmedigine eminim?

Evi yıkıldıgı için ağıt yakıyo sanırım. Acaba yeni eşyalarını nerden alcak? Sahi sen evinin eşyalarını CARREFOUR'dan almıştın demi?

BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETÇE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! ELİNDE COLA BARDAĞIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANA..COCA COLA İÇTİM, PEPSI İÇTİM, ARIEL KULLANDIM, SABAH NESCAFEMİ İÇTİM, CARREFOUR'DAN ALISVERİŞ YAPTIM, MAGGI ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİM..........VS VS..VE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIM...YAŞASIN İSRAİL...YAŞASIN ABD...YAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİ..YAŞASIN RUS ÜRÜNLERİ......YAŞASIN EMPERYALİZM.....KAHROLSUN FİLİSTİN...KAHROLSUN LÜBNAN.....MASUM İNSANLARA ÖLÜM....' DEMEK TEK HAKKIN OLACAK....ÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin. Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor. Ama sen çocuğuna yabancı marka oyuncak almaya devam et. TOYSRUS mağazalarından veya K MART tan olabilir mesela. Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİL'e yolluyo?'... Vergi vermesi kafi değil mi?

BUNU YAPAN TAŞERON PKK, İSRAİL VE ABD MALLARINI ALARAK ONLARA YARDIM YAP, ONLARDA TAŞERON PKK'YA YARDIM EDİP BEBEKLER ÇOCUKLAR ÖLSÜN NE KADAR BASİT DEĞİL Mİ SENİN İÇİN?Huh?Huh?Huh?? SENDE ELİNDE COCA COLA'YLA OLAN BİTENİ İZLE EY BASİT, SORUMSUZ VE ŞUURSUZ İNSAN!!!!!!!!!!!!!!!

BELKİ O BİR BABAYDI YAŞASAYDI AÇ COCUKLARIN KARNINI DOYURMAK İÇİN EMİN OL SENDEN ÇOK ŞEY YAPARDI AMA SENİN UMRUNDAMI SEN COLA İÇMEYE DEVAM ET...!

EY MÜSLÜMAN...!
DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HAA......!

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

VE COCA COLA'NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERINDEKI REKLAMI:

(We're moving to a new location!!!= Artık yeni yerimize taşınıyoruz!!!)

Aklımızı başımıza toplayalım... Ümitsizlik etmeyelim... Umutsuzluk etmeyelim... Bizler inanan ve inançlı Müslümanlarız... çalıştıkça Allah verecek... Bizler çalışmıyoruz, gayri müslim çalışıyorda Allah ona veriyor... Uyanalım... Uyandıralım... Uyuma vakti değil...

'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalı..İsrail'e inat... Amerika'ya inat... AB'ye inat...

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYLE DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR..'

Bu adamın yerine babanı koy. Yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni
ARİEL'le yıkıyosun ondan sana ne...Huh?Huh?Huh?Huh?

DANONE DANETTE DANİNO gerçekten taze sütlü tatlı mı? Belki yaşama şansı verilseydi bu çocukta yeme şansı bulurdu ama UNUTMA senin geride bıraktıgın her boş DANONE kutusu yüzünden bu çocuğa yaşam şansı tanınmadı........Huh?Huh??

Allah için onlara buğzetmek gerek, onlara karşı olmak, onlara muhalefet etmek gerek...

Haydi diyorum gelin el ele verelim, kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim...Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok..
megane
Uzman Üye

Performans: 31
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2009, 19:58:02 »

Duyarlılığın için çok teşekkür ederim

Ne olursan ol kendin ol, özgün ol.. MEGANE II HB
Esmanur YILMAZ
Uzman Üye

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2009, 21:00:06 »

söylediklerine katılıyorum ama malesef günümüzdeki bazı insanlarhala Bİ BENLE NE OLUR düşüncesi içerisinde

lütfen israil vb yerlerin ürettikleri şeylerden vazgeçelim

Kelimelerin anlattığı kadarım; ne söylersem söyleyeyim, anladığın kadarım!...
onyedi
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2009, 21:46:00 »

bencede..bu okadar zor bişey deil.
cumhurabay
cumhurabay
VIP Üye

Performans: 225
Çevrimdışı Çevrimdışı

yaşadığımız her şeyde izi olan bilimciyiz.

Site
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2009, 21:57:06 »

yerli malı yurdun malı her türk onu kullanmalı paramız kendimize katkı sağlasın. bencede bu ürünlerin alımını en aza indirmeliyiz diyorum.

gülper
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2009, 17:16:07 »

evet gerçekten ''bi benle bişey olmaz'' demiyelim aslında herşey bizim elimizde..
basak08
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2009, 18:10:11 »

TEŞEKKÜRLER GÜLPER ÇOK GÜZEL BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİN TEBRİK EDERİM, 'ALLAH RAZI OLSUN' , O ÜRÜNLERE VERİLEN PARALARLA BİNLERCE İNSANI KATLEDİYORLAR , BİR YERDEN BAŞLAMALIYIZ ARTIK...
okuyanus
Uzman Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2009, 19:53:30 »

aynen katılıyorum size güzel bir yazı

yasaklar güvenlik sağlayabilir ama özgürlüğü asla...
cakir
Uzman Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2009, 17:28:49 »

hep güzel başlıyoruz ama sonu gelmiyo arkadaş unutmamak ve unutturmamak için arasıra hatırlatmak için yayınlanmalı ve tüm ürünleri bilen arkadaşların yazmaları güzel olur teşekkürler
ocaktrk
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2009, 19:03:08 »

Öncelikle olayı bir din savaşı haline getirmenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. İsrail ile Filistin arasındaki mücadele tamamen ulusal sınırlar üzerinden yürütülen bir mücadeledir( burada israilin işgalci bir konumda olduğunu söyleyebilirim )
(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

Bu şekilde bakmak olaya yanlış bakmak olur. (Ezilen ve hakları gaspedilen Filistin halkının hepsinin müslüman olmadığını ki Yaser Arafatın eşi öncelikle bir hıristiyandır. )

Bence de  İsrail mallarını boykot edelim. Ama bu zihniyetle değil İnsanları öldürdükleri için insan haklarına riayet etmedikleri için
            Haması destekleyelim ama müslümandır bizdendir diye değil verdiği mücadelede haklı olduğu için. Filistin halkının insanca yaşamasını talep ettiği için.

Olaya evrensel değerler üzerinden bakamazsak toplumlar arasında çatışma ortamını yaratır. Ortaçağ Avrupasındaki gibi mezhep , din savaşlarını körüklemiş oluruz .
          Yukarıda alıntıladığım   düşünce dizgesinin  Dünyayı yaşanılır bir yer olaktan çıkaracağını  düşünüyorum.

BU ARADA  İSRAİL  MALI  KULLANMAYALIM 

BOYKOTA  DEVAM   FİLİSTİNE   SELAM !
cihansteyr
Üye
**

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2009, 19:21:53 »

Çok teşekkürler bu konuyu açtığınız için . Almadığınız her siyonist malı için kendinizle gurur duyabilirsiniz. Onların gücünün kölesi olmadığınız için .Ben öyle yapıyorum ve kendimi bir kahraman gibi hissediyorum. Alışverişe gittiğimde siyonistlerin olduğundan emin olmadığım ürünlerin üstünde yazan küçük yazılara bakıyorum . Örneğin geçenlerde Palmolive alacak oldum üstündeki colgate palmolive company yazısını görünce almadım ya da unilever ve henkel ürünlerini almıyorum cif, omo,vb. gibi biraz duyarlılık yetecekrli olacaktır. İnanın... Herkese çok teşekkürler... 
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2009, 05:54:12 »

Aşağıda boykotun geldiği noktayı gösteren haberi de okuyabilirsiniz.

http://www.cografya.biz/forum/empty-t17591.0.html

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
BJK+GS
Deneyimli Üye

Performans: 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2009, 14:36:40 »

BEN DE FİLİSTİN LİYİM
israil vuruyor dünya seyrediyor.gazze de ke katliamın boyutları her geçen gün büyüyor.harabeye dönen şehirde insanlık dramı yaşanıyor.ameliyatlar cep telefonu ışığında yapılmaya çalışılırken saldırıda kullanılan bombaların etkisi filistinli doktorları şaşırttı.ölenlerin vicudunda yara bere izi yok ama beyinleri zedelenmiş.israil gazze'yi ABD bombaları ile vuruyor.
HER BİRİ DİN KARDEŞİMİZE BİR BOMBA
 BEYAZ EŞYA                                                           
arçelik
hoover
AEG
singer
evsan
philips
elektrolux
profilo
national
noromende
beko
grundig
intel
IBM
nokia
CNN
motorola
dell

ŞAMPUAN

pantene
recioce
blendax

GIDA

vita
sana
turyaş
ufa
panda
pringles
danone
nestle
nescafe
nesquick
milkybar
kitkat
jabobs-mc donalds(azerbeycan daki müslüman kardeşlerimiz protesto etti ve oradaki şubelerkapatıldı)
maggi

TEMİZLİK MALZEMELERİ

ariel(sharon'un kendi firması)
alo
omo
persil
vim
ace
rinso
mintax

MEŞRUBAT

coca-cola(geçen yılki gelirini israile bağışladı)
fanta
pepsi
yedigün
elvan
turkuaz
fruko
sprint

(bu e-mail bana geldi konuyu görünce sizinle paylaşmak istedim)

paylaşım için teşekkürler+

Ufkum açılıp da düşüncem çıkınca düze,
Çok şey hissettim âhenkle gelince yüz yüze.

İç içe güzellik her köşe, iç içe mânâ,
Karşımda tabiat âdeta bir gül-i ranâ,
gülper
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2009, 20:09:49 »

paylaşımın için çok teşekkür ederim böylelikle bütün ürünleri sıralı olarak görmüş olduk lütfen hepimiz bu konuya duyarlı olalım şu günlerde ana haber lerde gazze den bahsedilmiyo die unutmayalım çünkü onlar daha yaralarını kapamadılar ve unutmadılar aslada unutmayacaklar lütfen bizde unutmayalım...
erdal49
Deneyimli Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 26 Şubat 2009, 20:35:22 »

İsrail ve ABD kendileri olmadan bizlerin ayakta duramayacağımıza inanıyorlar.Sürekli bunu ima eden bir yaklaşım sergiliyorlar.Bizler biraz da olsa onurlu durarak en azından bu konuda hassasiyet gösterip bunun böyle olmadığını göstermeliyiz.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic