Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ulusal Jeomorfoloji Sempozyumu-2008  (Okunma Sayısı 4580 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ugur19
Moderator

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 30 Ocak 2008, 14:06:47 »

Arkadaşlar 20/23 Ekim 2008 tarihleri arasında Ç.kale 18 Mart Ün. Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü tarafından Ulusal Jeomorfoloji Sempozyumu düzenlenecektir.Sempozyuma yüksek lisans ve doktora öğrencileri katılımcı olarak katılabileceklerdir.Katılım için konu özetleri hazırlanarak bilim kuruluna sunulacaktır.Bilim Kurulunda Asaf KOÇMAN  Barış MATER İbrahim ATALAY Ali Fuat DOĞU gibi bilim adamlarımız var.
   Ayrıca belirtilen tarihlerde dinleyici olarak da sempozyuma iştirak edilebilir.(Çanakkale ve çevresindeki arkadaşlarım için güzel bir fırsat.)

Sempozyumla ilgili detaylı bilgiyi http://cografya.comu.edu.tr/ujs2008/ bağlantı adresinden alabilirsiniz.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
ugur19
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2008, 21:34:57 »

Güncel

Arkadaşlar sempozyum Pazartesi günü başlıyor.Özellikle Çanakkale ve çevresindeki arkadaşlarıma duyurulur.

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2008, 21:41:10 »

Bir sempozyum organizasyonunun nasıl yapılması gerektiğinin çok güzel bir örneği olan Jeomorfoloji sempozyumunu orgaznize eden tüm hoca ve meslektaşlarımı canı gönülden kutluyor. Orada olamayacak olmanın verdiği üzüntüyü yaşıyorum.

Bu hafta yapılan Ulusal Coğrafya Sempozyumundaydım. İlk gün çalışmlarının bir bölümünü izledikten sonra ikinci güne katılmadım. Katılımcı azllığı ve mekanların küçüklüğünün yanında sempozyumun yeterli ölçüde olmadığını gördüm. Bu duruma gerçekten çok üzüldüm. Geçmişte bu sempozyumlar Farabi salonunda geniş kalabalıklara yapılırdı. Biri sınıf değeri bizim öğrenciliğimizde sohbet odası olarak kullanılan mekanlarda Ulusal başlıklı bir orgaznizasyon yapılması hakikaten üzüc bir durum diye düşünüyorum. Gerçi mekanlardan çok bildiriler ve paylaşımlar önemli. Ama ben o noktada da hiç doymadım.

ugur19
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2008, 21:33:09 »

Çanakkale ve çevresinde olup sempozyuma katılan arkadaşımız oldu mu acaba?

albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2008, 21:38:15 »

Keşke katılabilsem de Asaf hocanın güler yüzlü anlatımını tekrar dinlesem. .Barış hocayı tekrar görebilsem..Sanırım İlhan Kayan hoca da orada olacakmış, tekrar dinlemek isterdim..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
ugur19
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2008, 21:42:35 »

Tanıtımlarından anladığım kadarı ile çok geniş bir yelpaze ile katılımın olduğu bir sempozyum.Mezun olduğum genç bir üniversitemizin bu derece güzel bir çalışmaya imza atması açıkçası beni mutlu etti.Keşke ben de katılsaydım.

Asaf Hoca tam 2 yıl süre ile derslerimize misafir hoca olarak gelmişti.Hakikaten tatlı dili kendisine hayran bırakırdı.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic