Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: tübitak projesi  (Okunma Sayısı 2810 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bedriakdogan
VIP Üye

Performans: 65
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Aralık 2013, 17:28:11 »

Sevgili öğretmen arkadaşlarım Tübitak projesi hazırlayıp sunan varsa proje hazırlama esnasında nelere dikkat ettiklerini bizimle paylaşabilir mi?
aboz
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2013, 21:23:33 »

Hocam 2014 proje rehberi TÜBİTAK sitesinde yayımlandı. Rehberi indir her şey ayrıntılı şekilde anlatılıyor.
bedriakdogan
VIP Üye

Performans: 65
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2013, 16:20:03 »

Çok teşekkür ederim sayın hocam ben rehberi okudum sizlerin deneyimlerinizden faydalanmak istediğim için açtım bu konuyu...
bedirge
Moderator

Performans: 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2013, 21:04:48 »

Bence de tecrübesi olan arkadaşlarımız bizlere biraz bilgi verse en azından bazı yanlışları ve eksiklikleri önceden görebiliriz. Bende öğrencilerim ile beraber bir proje hazırlamaktayım, bölge koordinatörünün semineri verimli geçmişti ayrıca e-mail yoluyla da bazı konularda bilgi alabiliyorum. Koordinatör hocalarımız bu konuda ilgili. Ben özellikle ilk başvuru esnasında projemizin hangi aşamada olması gerektiğini merak ediyordum, hocamızda ocak ayında rapor ve önsözün sisteme yüklenip okul idaresi onayından sonra çıktının posta yoluyla gönderileceğini belirtti. eğer bölge sergisine davet gelirse, varsa hazırlanan maket, sunu, tablo, vb materyalin istenileceğini belirtti.

http://yenicografyam.tr.gg/ Hasankeyf'e Sadakat...
alpino
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2013, 14:06:14 »

Rehber de hersey çok açık değil. Biz 2013 bölge sergisine katıldık. Internette gerekli belge örnekleri var.bakmanizi öneririm
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic