Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜbitak Hamsilos Tabiat Parkı ve Sinop Çevresinde Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi  (Okunma Sayısı 8141 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DOĞA57
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Haziran 2011, 19:46:19 »

Tubitak Hamsilos Tabiat Parkı ve Sinop Çevresinde Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi Projesi

isimli projemizin desteklenmesine TÜBİTAK tarafından karar verilmiştir. Projenin hedef kitlesini, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi ve özel okullarında görev yapmakta olan biyoloji,  coğrafya ,fen ve teknoloji  ve sınıf öğretmenleri ile üniversitelerin ilgili branşlarındaki araştırma görevlileri oluşturmaktadır.

Tubitak Hamsilos Tabiat Parkı ve Sinop Çevresinde Doğa Eğitimi Projesi  01-10 Temmuz 2011 tarihlerini arasında gerçekleştirilecektir..

Katılımcı öğretmenlerin bulundukları şehirlerden Sinop'a ulaşım masrafları dışında kalan diğer bütün ihtiyaçları (konaklama, yemek ve eğitim amaçlı seyahat), TÜBİTAK destekli proje bütçesinden karşılanacaktır

Projemize yapılacak başvurular  24 Haziran 2011 tarihine kadar devam edecektir. Projeye katılmaya hak kazanan öğretmenlerin isimleri  26 Haziran 2011 tarihinde www.sinopdogaegitimi.com adlı web sayfasında ilan edilecektir
Tasdelenİ.
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özel İdare Anadolu Lisesi Şahinbey/GAZİANTEP

« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2011, 21:34:30 »

Daha önce başka bir doğa eğitimine katılanlar tekrar katılma şansları var mıdır acaba?
Badem303
VIP Üye

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2011, 06:32:09 »

yanlış anlamayın arkadaşlarım ama ben tatilde ögretmen görmek istemiyorum ne ders:D meslegimi unutacak harika bir tatil:) enez beni paklar...... 
SEDATOYKU
VIP Üye

Performans: 226
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2011, 19:57:19 »

başvuru formunu doldurdum. Umarım kabul edilir...
DOĞA57
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2011, 20:54:48 »

Daha önce başka bir doğa eğitimine katılanlar tekrar katılma şansları var mıdır acaba?

Daha önce başka bir doğa eğitimine katılanların projeye katılımcı olabilmeleri mümkün değildir.
atahan
Üye
**

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2011, 15:23:16 »

inşaallah benimki de kabul edilir.Yoksa dövüşürüm...!!!!!!şaka...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic