Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sivrihisar Tanıtım Çalışması  (Okunma Sayısı 14175 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Eyüp VURANEL
VIP Üye

Performans: 1115
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ali Güral Lisesi-Kütahya

Site
« : 26 Şubat 2009, 20:03:16 »

Öğrencimin tamamen kendi çektiği resimlerle yaptığı sivrihisar tanıtımı proje çalışması
http://www.4shared.com/file/89260702/3e4eff11/Sivpr.html?dirPwdVerified=f6126ead
Çalışma daha kapsamlı olup ekinde videolar, yazılar mevcuttu. Bu linkteki çalışmanın en can alıcı resimlerinden oluşan küçük bir bölümüdür.

Ali Güral Lisesi-Kütahya
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2009, 20:33:01 »

hocam bir Sivrihisarlı olarak öğrencinizi canı gönülden tebrik ediyorum.Bende ülkemizin kökü derinlere inen bir çınarı olan Sivrihisar hakkında yerleşim coğrafyası çerçevesinde bir çalışma düşünüyordum.ancak öğrenciniz benden hızlı çıkmış Cheesy.tekrar sizi ve öğrencinizi tebrik ediyorum...

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
cografya26
Yeni üye
*

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2009, 21:46:35 »

her halde bütün cografya.biz içinde sadece 3 sivrihisarlıyız,çalışmanız için teşekkürler
Eyüp VURANEL
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ali Güral Lisesi-Kütahya

Site
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2009, 20:52:26 »

her halde bütün cografya.biz içinde sadece 3 sivrihisarlıyız,çalışmanız için teşekkürler
Ben sivrihisarlı değilim.Çalışmayı yapan öğrencim sivrihisarlı.

Ali Güral Lisesi-Kütahya
yaşar yurtdaş
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 09 Mart 2009, 14:20:50 »

sayın hocam öğrenciniz Eda ÇEKİÇ'in hazırlamış olduğu Sivrihisar Belgeseli harika olmuş. Böyle güzel çalışmalara fırsat verdiğiniz için size şükranlarımı sunar, Eda kızımızı tebrik ederim.
    Saygılarımla Yaşar YURTDAŞ Sivrihisar Belediye Başkanı
Eyüp VURANEL
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ali Güral Lisesi-Kütahya

Site
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2009, 19:29:09 »

sayın hocam öğrenciniz Eda ÇEKİÇ'in hazırlamış olduğu Sivrihisar Belgeseli harika olmuş. Böyle güzel çalışmalara fırsat verdiğiniz için size şükranlarımı sunar, Eda kızımızı tebrik ederim.
İlgi ve alakanız için  asıl bizler sizlere teşekkür ederiz. Çalışma aslında daha ayrıntılı video bölümleride olan bir çalışmaydı. En sade haliyle burada tanıtıma açıldı.

Ali Güral Lisesi-Kütahya
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2009, 19:53:10 »

Öğrencimizi bu çalışmasından dolayı kutlar, sayın başkanımıza da duyarlılığı ve desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

bili
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 09 Mart 2009, 20:32:45 »

bende 1995-1997 yıllarında sivrihisar endüstri meslek  lisesinde görev yapmıştım.çalışmadaki fotoğrafları bilgisayarıma indirdim.tabiki anılar tazelendi...
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 09 Mart 2009, 20:45:23 »

Eyüp Hocam çok güzel bir çalışma olmuş.Teşekkür eder, sizi ve öğrencinizi kutlarım.

Ayrıca arabaşının sadece Yozgatta yapılmadığını da öğrenmiş oldum.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
vuslat
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 09 Mart 2009, 21:15:01 »

Eda öğrencimize ve Eyüp Hocama teşekkürler. Memleketimi görünce anılarım tazelendi. Sivrihisar, tarihi çok eskilere dayanan bir yerleşim merkezi.
Arabaşıyı bizler çok severiz. Uğur Hocam arabaşını Konya ve Afyonluların bir kısmı da bilirler ve çok severler.   
tasinçekiç
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 13 Mart 2009, 19:44:16 »

beğendiğinize sevindim Smiley hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. memleketimi tanıtma fırsatı verdiği için Eyüp hocama da çok teşekkür ediyorum.
azem70
VIP Üye

Performans: 41
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 14 Mart 2009, 15:05:25 »

Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı teprik ederim. İlk mesajınızın ödev konusu isteme olmayıp bir çalışmanın paylaşılması ayrı bir değerdir. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2009, 13:37:46 »

Eyüp bey, sizi ve öğrencinizi kutlarım. kapsamlı bir çalışma olmuş. Fotoğraflar çok güzel. proje konusu ve uygulanan  yöntem de çok güzel. bu tür çalışmalar öğrencilerin dikkatini çekiyor- daha hevesli yapıyorlar- ayrıca çok daha fazla kazanımları olan çalışmalar. tebrik eder çalışmalarınızın devamını dilerim hocam.
necmigunay
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2009, 14:28:19 »

çok değerli kardeşlerim ;

Sivrihisar adına yapılan her hizmet ve her çalışmayı canı gönülden destekliyorum.bu konuda şahsım da doğduğum topraklar adına nacizane sitemi takdirlerinize sunuyorum .mutlaka ziyaretlerinizi,yorumlarla katkılarınızı bekliyor saygılar sunuyorum. Necmi GÜNAY web:www.sivrihisarliyiz.biz
sırmalı
VIP Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2009, 19:03:41 »

Eda öğrencimize ve Eyüp Hocama teşekkürler. Memleketimi görünce anılarım tazelendi. Sivrihisar, tarihi çok eskilere dayanan bir yerleşim merkezi.
Arabaşıyı bizler çok severiz. Uğur Hocam arabaşını Konya ve Afyonluların bir kısmı da bilirler ve çok severler.   
    Arabaşı  Karaman' da da çok bilinen ve içilen bir çorbadır.Hatta kış gecelerinin sosyal  ve kültürel bir etkinliğidir diyebiliriz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic