Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: proje çalışmaları konusunda yardımınıza ihtiyacım var  (Okunma Sayısı 5203 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
elifim
Sürekli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 09 Ekim 2007, 21:40:01 »

arkadaşlar bu yıl öğrencilerle proje çalışması yapmak istiyorum ama nasıl bir yol izlemem gerekiyor,pek fikrim yok.tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.ilgilenirseniz sevinirim.

Taş yeşermez gelmiş de olsa nevbahar,                 Toprak ol da bak ne güller açar...                         Taş gibiydin,çok gönül yıktın yeter,                      Toprak ol da üstünde hoş güller biter.                   MEVLANA
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2007, 07:47:15 »

Hocam anadolu öğretmen lisesi öğretmenlerine yönelik bir çalışma var.Yazın arkadaşlarımız seminere katıldı.Bayramdan sonra seminere katılan arkadaşımız bu konuda bize bir kurs verecek.İkinci dönem de biz öğrencilerimize proje çalışması yaptıracağız.Sanırım kurs sonunda size bilgi verebilirim.Bu arada kurs sırasında biz de proje hazırlayacakmışız...

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
eliff_17
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2008, 13:24:40 »

bana japonyadaki depremlerin neden çok sık olduğuyla ilgili yazı yazarmısınız? şimdiden teşekkür ederim
eliff_17
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2008, 13:31:34 »

teşvik politikasının bir ile sağlayacağ avantajları da söylerseniz sevinrim teşekkür ederim.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic