Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: teşekkür etme eksikliği  (Okunma Sayısı 8595 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bilgin_mutlu84
VIP Üye

Performans: 443
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnegöl Özel Altın Nesil Koleji

« : 06 Temmuz 2008, 22:32:31 »

arkadaşlar  dikkat ediyorum da bu benim başıma geldi diye söylemiyorum ama öğretmen arkadaşlarımız emek vermiş veya ilginç buldukları konuları bizlerle paylaşıyorlar...ancak tek bir tık gerektiren teşşekkür kısmının da olduğunun farkında değiller sanırım...bence önemli bir şey...dikkat edilmesi motive olunması açısından olumlu olur düşüncesindeyim...elbet bu konuda benim de eksiklerim vardır...ama hep birlikte dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum...umarım olumsuz yönde bir eleştiri olarak algılanmaz söylediklerim

Emeğe Saygı
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2008, 22:44:27 »

Haklısınız hocam. Teşekkür etmek konusunda biraz daha özenli olunması gerektiğine inanıyorum. Tabi teşekkür butonunu kullanmaya ağırlık vererek...
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2008, 22:56:48 »

Haklısınız hocam. Teşekkür etmek konusunda biraz daha özenli olunması gerektiğine inanıyorum. Tabi teşekkür butonunu kullanmaya ağırlık vererek...

Dünyayı güzellik kurtaracak...
BAHRİYE
Yeni üye
*

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2008, 22:59:49 »

Genç arkadaşım teşekkür ediyoruz.Çalışmalarınızı beğeniyle izliyorum.
andırın46
VIP Üye

Performans: 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2008, 05:54:24 »

teşekkür nir nezakettir el,nize ve emeğinize sağlık herzaman emeğe saygı s l m

ABDULKADİR PAKSOY Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni SEYHAN/ ADANA
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2008, 06:54:06 »

Hocam bu konuyu açtığınız için teşekkürler.
İnşallah arkadaşlar bunu okuyup dikkate alırlar.
Teşekkür etmek çok zor bir şey olmasa gerek.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
alperenler8
VIP Üye

Performans: 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2008, 10:33:00 »

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR,
TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
karakurum
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2008, 11:08:48 »

bu bizim bilgin öğretmenim defalarca söylediğimiz bir durum ama fazla dinleyen olmadı. aslında teşekkür butonuna bastırmanın yolu var ama sitemizdeki paylaşım yapan arkadaşlar bu düşünceye katılan arkadaşlar olmadığı için bu yolu deneme yoluna dahi gitmediler. çünkü isteseler linki gizlerler ve teşekkür butonuna basılınca görülür. Dediğim gibi burada paylaşım yapan arkadaşların böyle fazla sıkıntısı olmadığı için teşekkür olayanı indiren arkadaşların isteğine bırakıyorlar. artık teşekkür edip etmemek onlara kalmış. siz yeni olduğunuz için bu konuya haliyle biraz üzülmüşsünüz zamanla sizde bu duruma önem vermezsiniz. en güzel şey coğrafya adına paylaşım. küçükte olsa bir teşekkür. inşallah anlaşılır.  nice paylaşımlar dileğiyle. 
isfahan
Sürekli Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2008, 11:44:31 »

sayın bilgin mutlu kardeşim orhan karakurum hocamın da ifade ettiği gibi biraz yeni olmakla alakalı da bir durum.zamanla böyle şeyleri kafanıza takmamaya başlarsınız.ifade ettiğiniz durum hakikaten önemli.insan teşekkür ertmesini bilmelidir ve bu hiç de zor birşey değildir.fakat sitede birkaç gün önce üye konumunda olan zat-aliniz size verilen üyelik puanlarıyla 38 den 95 e çıkmış deneyimli üye konumuna gelmiş.yani insanlar size teşekkür ediyorlar.ve ben de size +1 üyelik puanı vermiştim.siteye yüklediğiniz  coğrafya defteri ve coğrafya tüm konuların anlatımı çalışmalarınız için de tekrar teşekkür ederim değerli kardeşim.iyi çalışmalar dilerim.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2008, 11:56:08 »

Bilgin hocam sanırım arkadaşlarımızın ve bizim ricalarımız sayılı bir kaç arkadaş dışında kaale alınmıyor.
Arkadaşlar! bu konuları indiren var, okuyan var ne bileyim arşivine ekleyen var.
Başka arkadaşlar da aynı şeylerden şikayetçi.
Arkadaşlar saatlerce uğraşıyor sunum hazırlıyor, güzel şeyleri sizlerle de paylaşıyor;çok güzel şeyler çıkıyor ortaya...
Ama gel gör ki arkadaşlar bir teşekkür butonuna basmayı bile çok görüyorlar.
Cevap mevaptan vazgeçtik.Bari bir teşekkürü boş geçmeyelim.
Okullar tatile girdi coğrafya.biz'de girmez inşallah.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
bilgin_mutlu84
VIP Üye

Performans: 443
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnegöl Özel Altın Nesil Koleji

« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2008, 14:53:28 »

kosola..
hocam bu konuda sanırım fazla bir istekte bulunmamak gerek...çünkü görüyoruz ki değişen hiç birşey yok...ama her türlü dokümanımın helali hoş olsun...sadece teşekkür edilmesi beni ve siz gibi hocalarımızı daha fazla çalışma yapma konusunda kamçılıyordu...
bende çok dikkat ettim belki yolladığım dosyayı birgünde 100 kişi indiriyor ama 4 5 teşekkür ancak var...

Emeğe Saygı
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2008, 15:38:58 »

kosola..
hocam bu konuda sanırım fazla bir istekte bulunmamak gerek...çünkü görüyoruz ki değişen hiç birşey yok...ama her türlü dokümanımın helali hoş olsun...sadece teşekkür edilmesi beni ve siz gibi hocalarımızı daha fazla çalışma yapma konusunda kamçılıyordu...
bende çok dikkat ettim belki yolladığım dosyayı birgünde 100 kişi indiriyor ama 4 5 teşekkür ancak var...
evet bu konu zaman zaman gündeme geliyor, g e l s i n d e . çalışmanız defalarca indirilyor, tık yok; teşekkürün bence önemi şurdan geliyor: çalışmam beğenilmiş mi? bunu anlıyosunuz, ama bu alışkanlığa sahip olmayan arkadaşlara bir önerim olacak: " hadi madem unutuyorsun; burda aynı konudan bile pek çok materyal var, indirip indirmediğini, okumuş olsan bile nerden bileceksin,,, bak,,, teşekkür etmişsen indirmişsindir  Wink
ergül
VIP Üye

Performans: 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2008, 17:20:26 »

Arkadaşlar  Teşekkür öncelikle emeğe saygı  diğer yandan konuları rahatlıkla takip etmenizi sağlıyor.Baktığınız indirdiğiniz konular için teşekkür butonuna basarsanız daha sonra o konuda isminiz olduğundan konuya baktığınızı anlıyorsunuz...Ama tekrarlamakta fayda var öncelikle emeğe saygı.....Lütfen..
isfahan
Sürekli Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2008, 17:37:06 »

coğrafyabiz sen çok yaşa bilgin hocam sen de çok yaşa... (siz de çok yaşayın yazacaktım ama cümlenin gelişine uygun düşmedi kusura bakmayın) .gönderdiğiniz bütün dokümanlar için çok teşekkürler.allah razı olsun.+++
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 20 Temmuz 2008, 17:39:11 »

Arkadaşlar  Teşekkür öncelikle emeğe saygı  diğer yandan konuları rahatlıkla takip etmenizi sağlıyor.Baktığınız indirdiğiniz konular için teşekkür butonuna basarsanız daha sonra o konuda isminiz olduğundan konuya baktığınızı anlıyorsunuz...Ama tekrarlamakta fayda var öncelikle emeğe saygı.....Lütfen..

çok haklısınız hocam; ama teşekkürü geçtim, çoğu zaman ne yazıkki olumlu- olumsuz  görüş belirten de olmuyor; belli kişiler, bu konularda hassas olanlar görüşlerini belirtiyor. Tabi  yorum olmaması daha bir can sıkıcı. benim de bazen yorum yazmadığım oluyor; ama zaman bulur bulmaz yazmaya çalışıyorum.
Bilgin hocam, konuyu gündeme getirdiğiniz teşekkürler. Ve  yoğun dönemlerde bile her daim siteden ilgisini eksik etmeyen site yönetim ekibine de çok teşekkürler.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic