Anket
Soru: Site içeriğinin korunması için serbest kürsü kaldırılsın mı?
Evet Kaldırılsın - 10 (58.8%)
Hayır Kaldırılmasın - 7 (41.2%)
Toplam oy: 0

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sitenin İçeriğinin Korunması İçin  (Okunma Sayısı 3816 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« : 12 Mart 2007, 21:44:43 »

Sitenin içeriğinin korunması açısından coğrafya dışında foruma konu eklenememsi, eklenen konuların moderetörler tarafından silinmesi halinde hiç kimsenin alınmamasını diliyorum.
Tüm meslektaşlarımdan konuya gereken hassasiyeti gösterilmelerini temenni ediyorum.

elgiz
Elgiz HENDEN
Uzman Üye

Performans: 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Mart 2007, 22:17:06 »

sami hocam üyelerinizin taleplerine bölesine hızlı  cevaplar verdıgınız sizi tebrik ediyorum.
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #2 : 12 Mart 2007, 22:20:58 »

Sami hocam gerçekten tebrikler.Her türlü isteği demokratik olarak oylamaya açmanız da ayrı bir güzellik.

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
engins
VIP Üye

Performans: 115
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Mart 2007, 23:54:08 »

İyi olur hocam.Yerinde bir karar.Tebrikler

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
Benan
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 13 Mart 2007, 12:22:17 »

Sami Hocama katılıyorum. Duyarlılık gösterilmesi dileğiyle..

Çıkarıp Başımı Yeryüzünden Yıldızlara Yürüdüm Bugün. Güneş, Ay, Yıldızlardan Oluşan Bir İnsan Gördüm Bugün.
başar
Üye
**

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Mart 2007, 13:15:55 »

Sınırlama getirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.Tüm meslektaşlarımla veya site üyeleriyle herhangi bir konuda görüşlerimi paylaşamayacaksam, bu sitede ne işim var ?
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #6 : 13 Mart 2007, 13:36:05 »

Arkadaşlar ben önceden beridir bu sitede siyasi konuların tartışılmasına hep karşı çıkmış ve bu düşüncemide sık sık belirtmişimdir,çünkü bu tür konular polemik yaratmaya çok uygun ve sitenin huzurunu bozabilecek konulardır.Herkesin bir siyasi fikri olabilir,bu son derece normaldir ama o fikrin tartışılacağı,gündeme getirileceği yer burası değildir benim Şair Mehmet Akif Ersoyun çok sevdiğim bir dizesi vardır;

Girmezse tefrika bir millete,düşman giremez,
Toplu vurdukça yürekler,onu top sindiremez.

Tefrika kelimesi fırka (parti) dan gelmektedir,ayrımcılık anlamında kullanılmıştır burada.

ve ben bu dizenin doğruluğuna çok inanırım...Bizler coğrafya öğretmenleri olarak burada bir bütünü temsil etmemiz gerekmektedir,bu site gerçekten Türkiyede örnek bir sitedir,gurur duyulacak bir sitedir,bizlerde bu sitenin üyeleri olarak onu korumakla mükellefiz.
  Bunun yanı sıra şunuda söylemek istiyorumki sitemizde dozunda olması kaydı ile coğrafya dışında ruh okşayıcı ,tebessüm ettirici ve buna benzer konuların ( siyaset hariç) işlenmesinde fayda var bence ,sizler öğretmen olarak derse girdiğinizde hep coğrafyadanmı bahsediyorsunuz,elbetteki hayır,öğrencileri motive etmek için farklı konulardanda bahsediyorsunuzdur ve bununda mutlaka yararını görüyorsunuz.Bence dozunda olması kaydı ile farklı konularında olmasına sıcak bakalım arkadaşlar ama bu doz nasıl ayarlanır derseniz işte oda sevgili öğretmenlerimizin ve diğer site üyelerinin maharetine kalmıştır.Ama yok hayır bu sitede sadece coğrafya olacak denirse genelin kararına her zaman  BOyNUMUZ KILDAN İNCEDİR, seve seve uyarız...SELAM VE SEVGİLER..

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
salp
VIP Üye

Performans: 815
Çevrimdışı Çevrimdışı

süleyman çelebi anadolu lisesi

« Yanıtla #7 : 13 Mart 2007, 14:27:31 »

arkadaşlar bu düşüncenizi sonuna kadar destekliyorum

simurgus
Deneyimli Üye

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 13 Mart 2007, 15:16:39 »

diğer konulardaki paylaşımlarda ölçülü olmak kaydıyla faydalı olacağına inanıyorum
ergül
VIP Üye

Performans: 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 13 Mart 2007, 15:31:27 »

Bende düşüncelerinize katılıyorum.Elbette ölçü şart,moderetörlerin gerektiği zaman müdahalesinde bence hiç bir sakınca yok. Çünkü bu genelin faydası için yapılacaktır.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic