Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Silinen dosyalar!!!  (Okunma Sayısı 3494 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Ağustos 2008, 23:19:04 »

Sevgili hocalarım bugün yaptığım ülkeler coğrafyası bölümündeki araştırmamda yaklaşık 30 un üzerinde dosyanın silindiğini gördüm.Bu sadece bu bölüm için geçerli daha bunun gibi niceleri mevcut.bu konuları yükleyen hocalarımdan ricam sudur:lütfen linkleri yenileyiniz yada bu paylaşımlar site görevlilerince silinmelidir bence.Çünkü aylar öncesınden acılan bır konu tekrar gündeme geldiğinde bu konuyu farketmeyenlerimiz indirmek isteyebiliyor.bu sorun çözülürse çok memnun olacağım.Lütfen dikkata alınız...

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2008, 23:28:47 »

Ali Hocam neye binaen 30 dediniz? Hocam o kdar konunun silindiğini sanmıyorum. Bugün yani 25 .08.2008  de silinen konu sayısı sadece 10 adet mesajdır. Geçmiş dönelerde silinen toplam konu derseniz onu neye göre 30 olarak yazdınız onu anlayamadım.

Bizler elimizden geldiği kadar konuları silmemeye gayret gösreiyoruz. Linkler ölse bile döküman talebinde bulunan kullanıcıların yardmına diğer kullanıcıların yetişeceğini bildiğimiz için yeni üyelerimizin de daha önce bunun gibi bir dökümanın hazırlandığı konusunda bilgi vermektir.

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2008, 23:33:51 »

Sami hocam Ali hoca sanırım linklerin ölü olduğunu söylemiş ki bu konuda haklı...
Ama silme noktasında sana katılıyorum sonuçta mutlaka eskiden kaydetmiş bir arkadaş veya yönetici ekleyerek sorunu gideriyor. Bu gibi durumlarda aranan konunun sonuna mesaj yazmak veya konuyu açan arkadaşa özel mesaj atmak en sağlıklısı....

ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2008, 23:34:39 »

Ali Hocam neye binaen 30 dediniz? Hocam o kdar konunun silindiğini sanmıyorum. Bugün yani 25 .08.2008  de silinen konu sayısı sadece 10 adet mesajdır. Geçmiş dönelerde silinen toplam konu derseniz onu neye göre 30 olarak yazdınız onu anlayamadım.

Bizler elimizden geldiği kadar konuları silmemeye gayret gösreiyoruz. Linkler ölse bile döküman talebinde bulunan kullanıcıların yardmına diğer kullanıcıların yetişeceğini bildiğimiz için yeni üyelerimizin de daha önce bunun gibi bir dökümanın hazırlandığı konusunda bilgi vermektir.

hayır hocam sanırım yanlış anlattım silinen derken yüklendiği paylaşım sitesinden silinen.yoksa ykesinlikle art niyet yok.Talep oldugunda tekrar yüklenmesi gibi durum var ancak ben bugün bulduğum bütün dosyaları indirecektim herbiri için tekrar yazarmısınız yazmaya kalksaydım bunun altından kalkamazdım.iyi geceler...

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2008, 23:42:42 »

niyetim kesinlikle bu huzurlu ortamı bozmak,bir kargaşaya meydan yaratmak değildir ben sadece rahatsız olduğum bir konuyu dile getirdim...saygılarımla

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2008, 23:44:37 »

Tamam Ali hocam sanırım bir yanlış anlaşılma oldu.

Silinen tüm dosyalarla iligli talepte bulunulamaz ama zaman zaman gerekli dosyalar talep edildiği zaman arkadaşlar yardıcı oluyorlar.

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2008, 23:46:11 »

niyetim kesinlikle bu huzurlu ortamı bozmak,bir kargaşaya meydan yaratmak değildir ben sadece rahatsız olduğum bir konuyu dile getirdim...saygılarımla

Yok hocam zaten öyle birşet düşünülemez. Siz rıhat olun. Hocam site olaak her tülü eleştri ve öneriye açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu şekilde ancak daha iyisini yakalayabileceğimizin farkındayız.

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2008, 23:47:43 »

Ben kendi adıma bir süre sonra çok gerekli değilse yükleme linklerimin olduğu mesajlar dışındakileri gereksiz gördüğümden siliyorum. (Kendi kişisel mesajlarımı) Konudan uzaklaşılmasın diyerek...

Evet Eyüp hocam Öncelikle kullanıcılardan ricamız sadece teşekkür veya o anlama gelecek mesajları yazmamaları, o şekildeki düşüncelerini teşekkür butonuyla ifade etmelerini rica ediyoruz.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic