Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: öneri(e-posta ve msn adreslerimiz)  (Okunma Sayısı 2517 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 17 Mayıs 2008, 08:15:54 »

sitemize giren üye olan veya olmayan herkes bizlerin e-posta ve msn adreslerimizi rahatlıkla edinebiliyorlar. bu durum bazı olumsuzluklara neden olabiliyor.
           bu yüzden bu tür adreslerin üye olmayan kişilerce görülmemesini öneriyorum.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2008, 08:24:20 »

sitemize giren üye olan veya olmayan herkes bizlerin e-posta ve msn adreslerimizi rahatlıkla edinebiliyorlar. bu durum bazı olumsuzluklara neden olabiliyor.
           bu yüzden bu tür adreslerin üye olmayan kişilerce görülmemesini öneriyorum.
Bahsettiğiniz adresleri gizleme seçeneği var. Kaldı ki üye olmak ta çok zor bir şey değil.Kötü niyetli kullanımların önüne bu şekilde geçemeyiz sanırım..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Moderator

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2008, 10:30:44 »

siteden Msn adresimi alıpta bana karşı olumsuz bir tavır takınan hiç bir üye arkadaşımı görmedim. Kaldı ki msn adresi listesine kişiyi eklemek sizin elinizde Mail adresinizin hacklenmesi konusunu söylüyorsanız bilmediğiniz mailleri ve resimleri açmaz iseniz (Mailinizde de olabilir. sadece anlık yazışma ile değil) böyle bir şeyde sözkonusu olmaz yani dizginler sizlerin elinde siz hata yapmadığınız sürece olumsuzluklar ile karşılaşmazsınız. Saygılar.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2008, 10:37:16 »

Profil alanınızdan Üyelik Ayarları sekmesine tıklarsanız E-Posta adresimi gizle seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

Bu şekilde kimse sizin eposta adresinizi göremez. İlk üyelik esnasında da sizlere zaten bu konuda seçenek sunuyor.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic