Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Emeklerinizin kalıcı olarak hizmete açık olması için...  (Okunma Sayısı 1304 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaydın
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 23 Eylül 2010, 20:24:40 »

Değerli meslektaşlarım,
Sanal ortamda coğrafya adına oldukça güzel paylaşımlar yapılıyor. Bu paylaşımların bazılarına sürekli ulaşılabilirken bazıları kısa sürede erişilmez hale geliyor. Hazırlanan sunular rapidshared,upload.to vb sitelere yükleniyor kısa bir süre sonra dosya bulunamadı yazısıyla karşılaşıyoruz. Bunun yanında malum sitelerin kötü emellerine de hizmet etmiş oluyoruz. Bugün harita bilgisi ile ilgili sunu indirmek istedim arama yaptım18 sunudan sadece 2 tanesinin linki ölmemiş idi. Daha önce birkaç kez yazdım bu yıl başlangıcında yine yazayım dedim. Benim size önerim eserlerinizi kullanmış olduğunuz hotmail adresinizin skydrive hizmetinden yararlanarak paylaşırsanız siz silmedikçe çalışmalarınız silinmeyecektir. Mail adresinizin yaygınlaşmasından çalınmasından endişe etmenize gerek yok, eğer hala endişe ediyorsanız yeni bir mail adresi almak çok basit. Yeni mailiniz üzerinden yaparsınız paylaşımlarınızı. Mail grubunda koray dağ hocamız bu hizmeti kullanarak birçok paylaşımda bulundu. Emekleri boşa gitmiyor. Sürekli erişebiliyoruz.
Örnek http://cid-78ba4565e68f5633.office.live.com/self.aspx/.Public/OZON%20TABAKASINDA%20%20%c4%b0NCELME%209MB.wmv

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic