Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Emeği geçenlere teşekkürler.  (Okunma Sayısı 4258 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sanaldunyali
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 26 Ocak 2009, 13:32:34 »

Merhabalar,

Siteyi sunucunuzdaki tanıtımdan gördüm ve gerçekten düzenli ve bilgi bolluğu olan bir paylaşım platformu ile karşılaştım. Taktir ettim. Fen Bilgisi öğretmeniyim. Öğrencilere ve velilere yönelik benimde bir eğitim sitem var.
Daha 1,5 ay oldu açalı. Yaşam felsefem; liderleri takip et, hangi yollardan gitmişlerse sende o yoldan git.

O yüzden siz üstadlarımdan bana öğütler vermenizi rica ediyorum. Ne yapayımda sizler gibi başarılı olayım?
Bu konuda bana rehber olursanız çok sevinirim.

Sevgi ve saygı ile...
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2009, 13:44:12 »

Sayın hocam bu sitenin başarısı, çok fazla paylaşımcı ruhu samimi duygularla biraraya getirmekten geçmektedir. Size de çalışmanızda başarılar...
:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2009, 13:49:27 »

Sayın hocam bu sitenin başarısı, çok fazla paylaşımcı ruhu Samimi duygularla biraraya getirmekten geçmektedir. Size de çalışmanızda başarılar...

hocama katılıyorum. Ayrıca emek ister

başarılar diliyorum.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
arsimela
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2009, 14:16:53 »

biz buna coğrafyacıların kardeşliği diyoruz.  nesli
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2009, 15:20:03 »

Sayın hocam bu sitenin başarısı, çok fazla paylaşımcı ruhu samimi duygularla biraraya getirmekten geçmektedir. Size de çalışmanızda başarılar...

Başka ne söylenebilir ki?

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
sanaldunyali
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2009, 15:45:44 »

Benim sitem aslında sadece tek bir derse odaklı değil. Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı konular ve testlere yönelik. Öğretmenler için gerekli yıllık plan vs. paylaşmıyoruz. Zaten bununla ilgili çok site var. Benim sitem sadece öğrencilere ve velilere yönelik. Önemli bir noktada ücretsiz olması. Yani öğrencilerimize ücretsiz materyaller sunuyoruz ama eğitim konusunda ne yazık ki öğrenmeye ihtiyaç duyan hevesli nesil göremiyorum bir öğretmen olarak.

Elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz ve gerçekten sizin gibi liderlerin tavsiyelerine ihtiyacımız var.

Teşekkür ederim.
maksimus
Deneyimli Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2009, 17:14:48 »

Benim sitem aslında sadece tek bir derse odaklı değil. Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı konular ve testlere yönelik. Öğretmenler için gerekli yıllık plan vs. paylaşmıyoruz. Zaten bununla ilgili çok site var. Benim sitem sadece öğrencilere ve velilere yönelik. Önemli bir noktada ücretsiz olması. Yani öğrencilerimize ücretsiz materyaller sunuyoruz ama eğitim konusunda ne yazık ki öğrenmeye ihtiyaç duyan hevesli nesil göremiyorum bir öğretmen olarak.

Elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz ve gerçekten sizin gibi liderlerin tavsiyelerine ihtiyacımız var.

Teşekkür ederim.

Hocam sitenizi merak ettim doğrusu. adresi yazarsanız bir göz atmak isteriz.
sanaldunyali
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2009, 20:37:05 »

Reklam olmaması açısından özel mesaj attım arkadaşım.
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2009, 21:10:37 »

Yaz yaz bişey olmaz. Değil mi Sami hocam ?

Dünyayı güzellik kurtaracak...
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2009, 21:11:43 »

Sayın hocam reklam olması gibi bir durum sözkonusu olmaz.Kaldı ki forum içeresinde site tanıtımlarının yapıldığı bölüm de bulunmaktadır.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
sanaldunyali
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2009, 21:40:52 »

Peki teşekkür ederim düşünceleriniz için.

Sitemin domain adresi: www.cozemedim.com
Türkçe'mize önem verdiğimizden dolayı: www.çözemedim.com adlı türkçce domain adresimizdende ulaşabilirsiniz.
marzuba
VIP Üye

Performans: 385
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2009, 00:17:05 »

Hocam sitenizi inceleme fırsatı buldum.Güzel bir paylaşım sitesi olmuş emeğinize sağlık.Yanlız ben şunu belirtmeden geçemeyeceğim.Paylaşım sitesi tek bir konuya odaklandığı zaman daha verimli ve faydalı olur diye düşünüyorum bilmem arkadaşlar katılır mı?
  Ayrıca şunu demeden geçemiyeceğim Türkiye de materyal ve paylaşım açısından en önde olan Coğrafya siteleri.Bunun nedeni nedir bilmiyorum ama birkaç neden sayabilirim.Coğrafya da görsellik ön planda,Coğrafya ilgili ilgisiz her insanın hayatının bir parçası zaten,Coğrafya genel kültür demek.Ve "coğrafya bütün bilimlerin bileşkesi" Hocam Hayati DOĞANAY ın bir sözü olsa gerek.Ve de Belkide en önemlisi Coğrafya tutkunu arkadaşlar.
  Bunlar birleşince ortaya bu çıkıyor diyorum.
  Başarılar diliyorum.Siz gbi girişken ve üreten insanlara Türkiye nin ihtiyacı var.

Eyyy devlet çık artık,şişemizin kadehimizin içinden!!!!
sanaldunyali
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2009, 11:27:40 »

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler Sayın Marbuza.

Sadece tek konuya odaklanma kısmında size hak veriyorum. Kapsam genişledikçe içiride kaybolduk.
Coğrafya konusunda da haklısınız. Görsellik ve materyal bakımından zengin bir ders.

Bizim amacımız kapsamlı bir eğitim sitesi aslında. Eğitim adına ne geliyorsa insanın aklına bulabilsin istedik. Daha çok yeni olduğumuz içinde başarıların sırlarını arıyorum. Rehberlikleriniz için gerçekten ne kadar teşekkür etsem azdım.

Saygı ve sevgi ile...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic