Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya Biz Türkiye Sıralaması  (Okunma Sayısı 4477 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« : 31 Mayıs 2008, 21:13:35 »

Merhaba Arkadaşlar;

Sitemizin geniş kitlelere ulaştığını yeni sayısal verilerle daha da net bir şekilde görebiliyoruz.

Sitemiz Türkiye'deki mevcut web siteleri içerisinde 3,536. sırada. Bu tek bir branş bazında faaliyet gösteren bir web sitesi için büyük bir başarı. Ayrıca siteye bağlanan ve siteye üye olanların %99,9 unun sadece Türkiye'den üye olmaları ve giriş yapmaları işin bir başka boyutu. Hiç bir şekilde hit ve üye sayımızı yüksek tutmak adına farklı yollara başvurmadan bu başarıya ulaşmış olmamız bizler için ayrıca gurur duyulacak bir durumdur. Başka ülkelerden veya kıtalardan sitemize ziyaretler elbette bizim için güzeldir fakat bu anlamda siteye doğrudan bir katkı sağladığı düşüncesinde değilim ve olmayacaktır da. Bu sadece sitenin tekil üye sayısını yüksek tutup farklı beklentileri karşılamaktan başka bir işe yaramaz.

Ayrıca tek bir branşta ülkemizde ilk 3,500 site içerisinde olan bir başka siteye rastlayamadım. Sizlerin rastlaması durumunda paylaşırsanız sevinirim.

Aşağıdaki linkte cografya.biz yazan alana istediğiniz web sitesinin adını yazarak dünya sıralamasını ve en alt kısmında Türkiye sıralamasını görebilirseniz. Dikkatinizi çeken sitelerin verileri varsa buradan da paylaşabilirsiniz.

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/cografya.biz

Sitemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.

İyi ki varsınız. Coğrafya Biz sizlerle var bunu bilmenizi isterim.

adanas
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2008, 21:22:21 »

Sami hocam ben bir kaç coğrafya sitesine baktım da çoooookk gerilerde..

Daha güzel ve coğrafya kokulu paylaşımlara.. Cheesy Cheesy
gamarcoba
VIP Üye

Performans: 179
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2008, 21:31:36 »

bu da güzel değil mi ???helal olsun BİZ lere...

Insanlar yasadikca ihtiyarladiklarini sanirlar, halbuki yasamadikca ihtiyarlarlar....
breave01
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2008, 21:32:49 »

Havasıyla, suyuyla ya da adlandıramadığım başka bir cazibesiyle çekim noktası olan bu adrese katkısı olan herkese ben de teşekkür ediyor sitemizin yolunun açık olmasını diliyorum.
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2008, 21:44:12 »

Gerçekten güzel bir sitemiz var arkadaşlar. Birbirimize olan saygının meyveleri bunlar.

Dünyayı güzellik kurtaracak...
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2008, 22:28:28 »

İnşaallah yakında ilk 3000'e önümüzdeki yıllarda ilk 1000'e taşırız sitemizi.Emeği geçen herkese teşekkürler.
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2008, 03:46:23 »

sami hocam başta size teşekkür ederiz böyle bir sitenin varlığı için inşallah ilerde daha iyi rakamlara ulaşırız

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
necdet
Uzman Üye

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2008, 20:58:52 »

DAHA İYİ GÜNLERDE HEP BERABER DAHA ÇOK PAYLAŞIMLARLA MUTLULUKLAR DİLİYORUM. EMEĞİ GEÇENLERİN HEPSİNİN ELİNE SAĞLIK. TEŞEKKÜRLER COĞRAFYA.BİZ
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2008, 21:02:42 »

sami hocam ben bu alexa konusunu göndermiştim buraya tabi geniş çaplı arama nasıl yapılır bilmediğim için sadece o anki verileri görmüştüm ilginize teşekkür ederim... daha nice nice sayısal verilerde yüksek rakamlarda karsılaşmak temennisi ile...
bizler yürümesine sizse kurulmasına sebep olduğunuz için kendimde dahil(bencillik gibi olmasın ama) herkese teşekkür ediyor şükran ve minnetlerimi sunuyorum canı gönülden daha iyi günlerde olmamızı temenni ediyorum Smiley
Karakoç
Deneyimli Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2008, 21:26:30 »

emeği geçen herkese saygılar, teşekkürler.
gerçekten gurur verici..
Sami hocama sonsuz teşekkürler..
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2008, 21:34:21 »

Ama Çoğu Üyenin Eminim Alexa Toolbardan Haberi Yoktur (: Bence ÖzeL Başlık Açıp Anlatırsanız Daha İyi oLur Sami Hocam (Daha Önce Açıldı İse biLmiyorum) ,İsterseniz Bende AnlatabiLirim 

Ayrı bir başlık altında paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic