Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya Biz hayatınızın neresinde?  (Okunma Sayısı 2310 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gebze_cy
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 01 Ağustos 2010, 08:01:16 »

Coğrafya Biz sizin için önemli mi?Üyesi olmasaydınız hayatınız yine eskisi gibi mi olurdu?Sizin için ifade ettiği anlam nedir?Coğrafya ve Coğrafya Biz sevdalıları ne diyosunuz?
DeDe
Ahmet Aydoğmuş
Genel Moderator

Performans: 1411
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2010, 13:57:09 »

Sayın gebze-cy,
Coğrafya öğretmenlerinin kurmuş olduğu pek çok site var ama en eskilerinden ve coğrafyacıların en fazla katılımda ve paylaşımda bulunduğu, öğrencilerin de pek çok konuda faydalandığı bir site değil bir kurum adeta. Burasını özel öğretim kurumlarından sadece coğrafya alanında hizmet veren ve karşılığında ücret almayan bir eğitim kurumu olarak tanımlarım.
  Bu site coğrafya öğretmenlerinin görüşünü, bilgisini, deneyimini, mesleki yaklaşımını pozitif yönde etkilemiştir. Siteye devam eden öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımız bilirler, şimdi tatil olduğu için katılım az ama okulların açık olduğu zamanlarda hergün yüzlerce öğrencinin ve öğretmenin girip çıktığı bir kapıdır burası ve zamanla tiryakilik etkisi yapar. Siteden uzak kalanlar yaşamlarında birşeylerin eeksildiğini hissederler.
  Coğrafya.biz, coğrafya öğretmenlerinin çok yakınında ve hayatındadır.
   Size iyi tatiller ve çalışmalarınızda başarılar dileğiyle.

Emekli Coğrafya Öğretmeni Batıkent / ANKARA
Tasdelenİ.
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özel İdare Anadolu Lisesi Şahinbey/GAZİANTEP

« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2010, 16:28:46 »

coğrafya biz sitesi gerçekten benim hayatımda yeri olan,her zaman internete ilk girdiğimde bakmayı tercih ettiğim ilk sitelerden birisidir.Coğrafya öğretmeni falan olmasamda heralde yine ilk baktığım sitelerden olurdu.Bu siteyi kuranlara ve devam etmesini sağlayan herkese teşekkürler..
Bana çok şeyler katttığına inanıyorum...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic