Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: cep telefonları bölümü!!!  (Okunma Sayısı 2105 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
THE_TURK
Uzman Üye

Performans: 75
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 02 Ağustos 2007, 17:54:21 »

S.a başlığı gören hocalarımız "__AlpereN__ burası coğrafya sitesi,cep telefonu bölümünün ne alakası var" diyebilir...Cheesy

Fakat hepimizin cep telefonu var ve bazen bu telefonlarla ilgili problemler çıkabiliyor ve bilgi almak zorunda kalıyoruz ya da telefonun daha fazla özelliklerini ögrenmemiz açısından böle bir bölümün bilgisayar ve internet bölümüne bir alt forum olarak açılmasını rica ediyorum..

En kısa sürede cevap bekliyorum Admin hocamızdan..

ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2007, 18:12:40 »

bu konularla ilgilenen onlarca site var.
zaten coğrafya dışı konularla sorunumuz var(fazla olmasından dolayı)
şahsen böyle bir bölümün açılmasından yana değilim

sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2007, 18:52:49 »

bu konularla ilgilenen onlarca site var.
zaten coğrafya dışı konularla sorunumuz var(fazla olmasından dolayı)
şahsen böyle bir bölümün açılmasından yana değilim
kesinlikle size katılıyorum hocam forum sayfasını bu tarz konularla doldurmanın hiç bir anlamı yok umarım bu cümlemden dolayı yanlış anlaşılıp tepki almam
ÖzleMSabaH
Site Yöneticisi

Performans: 2738
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2007, 18:55:33 »

bu sitede coğrafya dışındaki konuların varlığı zaten bizi yeterince rahatsız etmekte. bu açıdan baktığımızda bu sitede böyle bir bölüm açılması taraftarı olmadığımı belirtmek isterim. murat öğretmeniminde belirttiği gibi bununla ilgili her sitede bir bölüm var. siteyi coğrafya dışına taşırarak sıradanlaştırmanın bir gereği yok.

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2007, 21:30:04 »

Alperen hocaların doğru söylemiş...
Zaten bu statü işine tümüyle çözüm bulacağız. Bu tip konular bizim işimiz değil. Şu anda coğrafya sitesindeyiz. ve konumuz coğrafya... Bizler bazı şeylere yaz aylarındayız diye pek ses etmedik veya tepki göstermedik. Ama eylül başında burada çok şeyler değişecektir.
Çünkü çok kızgınız. Yukarıda Murat ve Özlem öğretmenler gerektiği gibi açıklamaya çalışmış ben bu konunun üzerine birşey yazmayacağım. Ama sitenin son bir aydır coğrafya ile alakası kalmadı. Bu nedenle ciddi bir server temizliği ve başlık temizliği yapacağız...
Bu önerinin iyi niyetli olsa da, kabul görmeyeceğini sanırım sen de anladın. Hoşçakal....

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic