Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ATEŞ Yayınları Hakkında  (Okunma Sayısı 3552 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 21 Mart 2012, 15:45:16 »

Değerli meslektaşlarım, öncelikle selam eder saygılarımı sunarım. Arkadaşlar sizlere bir kaç madde halinde sıkıntılarımı ve yardımınızı istediğim konuları paylaşacağım. Ancak böyle emrivakilerden nefret etmeme rağmen sizleri bu şekilde rahatsız ettiğim için özür dilerim. Ne olur beni affedin ve hakkınızı helal edin. Ben buradan sizlerden bişeler istemeyi ve Ateş yayınları başlığı ile reklam yapmayı ayıp sayıyorum. Ve söz olsun bu bağlamda açtığım son başlık olacağını, garanti edebilirim. Ancak bu hataların hepsinden kendim sorumluyum.
1. Bunlardan ilki, öğrencilerimize kitap aldırmayı düşündüğümüz zaman 00000000 numaralı telefondan doğrudan benimle iletişim kurmanızdır.
2.Bu güne kadar benden yayın aldığını veya Ateş yayınlarından yayın alıp gönderim yapamadığını düşünen arkadaşlarıma öncelikle şunu söyleyim. Ben Kaza ile bu tip işlerin tümünü kapattım. Yani hakkımı öğretmen olarak benim kitaplarımı aldıran herkese helal ediyorum. Ücretleri ise firma hesap numaramıza olan
00000000000  Nurhan Ateş (adına) - bu hesap ticari hesaptır. şirket hesabıdır.- hesabına yatırmanızı rica ederim. Yani ben söylemedikçe lütfen başka bir hesap vs vs yatırmayalım. Çünkü esasen ben öğretmenim ticareti öğrenmek istiyorum. Ama yaşanan felaketler tamemen benim şuçum. Bu acemiliklerden dolayı affedin beni.
3.  Arkadaşlardan liste istemiş olmak da hoş değil. Ancak başka çarem yoktu. Yıllardır hep aynı işle uğraşıyorum. Türkiye'de hakikaten herşeyin önünde gitmesi gereken şeyler-arkasından gidiyor. Benim bir yayınevi açmam ve işleri iyi yapmam gayet zor, çünkü böyle bir şey yapılamaz.  Çünkü "insanların yaptığı işe bakma" alışkanlığı oluşmamış. İnsanları yalnızca dini hareketleri, siyaseten görüşleri, mezhepleri, vs vs gibi şeylerle değerlendirme alışkanlığı çok ilerde. Bu nedenle sizlerden ricam lütfen çalışmalarıma bakınız ve işinize yararsa değerlendiriniz. Bu değerlendirmenin sonucunda bana ulaşırsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.
4 . Liste meselesini ciddiye alırsanız onur duyarım. Öğretmen ad-cep tel ve branşlarından oluşan listelerinizi atesdogu06@gmail.com adresine bekliyorum.

Umarım siz beni affedersiniz. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler... Bu ailenin bir ferdi olmaktan onur duyuyorum... Hoşçakalın.

bedirge
Moderator

Performans: 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2012, 17:15:04 »

Doğu hocam tekrar iyi çalışmalar. Çalışmalaranızın zaten reklama ihtiyacı yok. Hem ben hem öğrencilerim çalışmalarınız çok beğendik ve kullanmaya devam ediyoruz. size mail de attım. Umarım en kısa zamanda çalışmalarınıza geri dönersiniz...

http://yenicografyam.tr.gg/ Hasankeyf'e Sadakat...
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #2 : 21 Mart 2012, 19:54:06 »

Doğu Hocam,ben sizin iyi niyetinize ve samimiyetinize inanıyorum.Üretkenliğinizle,başarılı çalışmalarınızla  ve sizinle aynı branşı paylaşmaktan dolayı gurur duyuyorum.Yanınızdayım.
SAYGILARIMLA...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
cesmelisebil
VIP Üye

Performans: 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 21 Mart 2012, 20:16:46 »

Konu anlatımlarınız    çok güzel ve doyurucu,    gerçekten büyük bir emek harcanmış. 
Çalışmalarınızı takdir ediyor  ve  başarılarınızın devamını diliyorum.

Bazen sevdiklerimize zarar vermemenin en iyi yolu, onlardan uzak durmaktır... Her vazgeçiş sevgisizlikten değil, çaresizliktendir.
Bülent79
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 21 Mart 2012, 21:23:56 »

Dostum, Doğu sen bu ürünleri yazarken çok emek harcadın, sağlam araştırmalar yaptın ben bu ürünlerin takdir göreceğinden eminim. Tarzı ve içeriği ile özgün bir eser oldu. ATEŞ YAYINLARI'nda ben zamanlama hatası olduğunu düşünüyorum. Bu dönem de Doğu'nun trafik kazasından kaynaklandı. 
Eskiden bu sitede güzel paylaşımların yapılırdı. Şimdi sadece Karekök yayınlarının tanıtım sitesine döndü. Bu sitede, yazarların tüccarlık yapması ve kendi yaptığı işleri abartılı şekilde övmesi hiç hoş değil. Bu sitede kitap tanıtımlarının yapılması güzel ama kitap hakkında yapıcı eleştirilere de yer verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Mart 2012, 18:27:59 »

Sevgili Doğu, bu zamana kadar hazırladığın kitaplarla kaliteni kesinlikle ortaya koydun.Türkiye'nin en tanınan coğrafya kitabı yazarı olmanın altında da bu kaliteli yayınların yatmakta.Halen kaliteye önem veren çok sayıda öğretmen arkadaşımız da mevcut.Liste isteğini de dikkate alacağım ve göndereceğim.Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic