Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sizce Suçlu Kim? Öğrenci mi Öğretmen mi Yoksa Sistem mi?  (Okunma Sayısı 23272 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
akın ozan
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

yaşasın tam bağımsız TÜRKİYE!

« Yanıtla #60 : 07 Mayıs 2008, 08:19:27 »

bence suclu sisitem hocalar ve ogrencıler sıstemın donmesı için bırer arac ama en cok ezılen ogrencıler...
msalk
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #61 : 25 Haziran 2008, 07:44:58 »

Kesinlikle öğretmenler suçlu. Ben normalde huzursuzluk çıkaran bir öğrenci değilim. Ama bazı  öğretmenlerimizin umarsızca tavırları insanı çileden çıkarabiliyor. Tam en uç zamanlarımızdayız herkesin takdiri. Geçenlerde defalarca idaremize şikayet etmiş olmamıza rağmen hala bizleri küçük düşüren, söz hakkı vermeyen öğretmenimize karşı çok tatsız olaylar yaşadık. Sonunda okul idaremiz araya girdi. Başta bizlere kulak verseler bahsettiğim olaylar yaşanmayacaktı. Burda bu yaşananları anlatmamın lüzumu yok. Hepiniz takdir edersiniz ki aklı başında olan hiçbir kimse öğretmeni ile bırakın öğretmenini herhangi birisi ile sorun yaşamak istemez. Sonuç olarak bu olay bana okulda disiplinin sağlanmasında birinci derecede idarenin ve öğretmenlerin mesul olduğunu gösterdi...
...
Yukarıdaki bir yorumda sınıfın tutumu öğretmene göre değişir deniliyor. Çok doğru... Örneğin bir hocayla disipline kadar gidebilen sınıfımız, coğrafya derslerinde gayet istekli, öğretmenimize karşı da olabiliyor. Bu da yukarıda söylediğim tezi kanıtlar nitelikte...
gecmisingolgesi
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her şehrin bir cenneti vardır

« Yanıtla #62 : 01 Mart 2009, 21:37:11 »

öğrencinnin biri diyorki (yani ben ): öğrenci genelde  haklıdır

" kendini önemseyenler  önemsenmeyenlerdir"
 " bir insana verebileceğiniz en büyük tepki tepkisizliktir "
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır