Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Öğretmenler Tüm Öğrencilerine eşitmi davranır? (ayrımcılık yapar mı ?)  (Okunma Sayısı 7071 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gecmisingolgesi
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her şehrin bir cenneti vardır

« : 01 Mart 2009, 22:33:36 »

Evt arkadaşlar bunu bütün öğrenciler muhakkak aralarında konuşmuştur tartışmıştır  Şimdi size soruyorum ;siz  öğretmenlerin ayrımcılık yaptığını düşünüyormusunuz ??  (cevabınız düşünüyor ise lütfen öğretmenler arasında öğrencilerinde  ayrımcılık yaptığını unutmayın )    Cool Cool Cool Cool Huh? Huh? Huh?  Wink Wink [/b]

" kendini önemseyenler  önemsenmeyenlerdir"
 " bir insana verebileceğiniz en büyük tepki tepkisizliktir "
consinus
VIP Üye

Performans: 120
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 02 Mart 2009, 14:44:38 »

Hayır öğretmenler öğrenciler arasında ayrımcılık yapmaz eğer yaparsa bu çalışkanlık ya da tembellikle ilgilidir. Ama bazen istisna   olarak bazı öğretmenler ayrımcılık yapabiliyor-öğretmenlerin ayrımcılık yapması durumunda zaten şimdiki öğrenciler sessiz kalmayıp kıyameti koparıyorlar Cheesy o yüzden artık ortada istinai bir durum da kalmıyor Cheesy:D - . Ayrıca öğrenciler de öğretmenler arasında ayrımcılık yapıyor buna katılıyorum (ama bu öğretmenin öğrencilerin beklentisine cevap vermediği durumlarda çıkıyor. Örneğin ders hem eğlenceli hemde verimli geçiyorsa öğrenci her zaman o öğretmeni sever ve öteki öğretmenlerle aynı kefeye koymaz )... Smiley sürç-i lisan ettiysek affola...

Diyar-ı küfrü gezdim beldeler kaşaneler gördüm.                             
Dolaştım mülk-i İslam-ı bütün viraneler gördüm.                           

Ziya PAŞA

Coğrafyayı anlamak; hayatı anlamaktır!..
MaLcoLM
Deneyimli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2010, 17:45:09 »

bence çogu hoca ayrımcılık yapıyor. öyle ya da böyle durum bu .
gebze_cy
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2010, 06:01:49 »

Tabiki karşılıklı bir ayrımcılık söz konusu.Dersini iyi anlatan öğretmenle dersine iyi çalışan öğrencinin de bi farkı olmalı bence.Bizim bir hocamız hep şöyle derdi siz iki ağaç diktiniz biri meyve veriyor,gelişip büyüyor(çalışan öğrenci) diğerinin ne meyve verdiği var ne de geliştiği (tembel öğrenci) sizin için hangi ağaç daha kıymetlidir?Öğretmenlere gelince elbetteki her öğrenci de kendine göre ayrım yapar.Kopya çeken için kopya çektiren,dersi dinleyen  için dersini iyi anlatan,dersle alakası olmayanlar için de ders dışında her şeyi anlatan öğretmen ayrı bir önem arzeder.
demirajans
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2010, 17:43:06 »

özellikle kız ve erkek öğrenciler arasında ayrımcılık yapıyor. ben biraz durdum düşündüm suç bizdemi diye ama bizim yaptıklarımızın böyle bir ayrımcılığa neden olacağını sanmıyorum kişisel birşey bence
boydak
Uzman Üye

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

coğrafyayı çok seven bir öğrenci

« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2010, 11:49:48 »

bence bu durum öğrencinin ders durumu ile ilgili değil,ayrımcılık yapan hoca herşekilde yapıyor.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic