Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğa ve Erozyon Eğitimi Semineri  (Okunma Sayısı 6187 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bazalt10
Sürekli Üye

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bir dağ olsam uzansam sonsuzluğa pervasız sorumsu

« : 21 Temmuz 2008, 08:00:31 »

Arkadaşlar 13-18 temmuz arası Bolu Aladağlar daki kamptaydım herşey çok güzeldi. Arkadaşlık ,eğitim en güzelide; doğa kampa çıkmadan kafamdaki herşeyi aşağıda bırakmam ve Dünya' nın tantanasından uzak 6 güzel gün geçirmem oldu tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Bir dağ olsam uzansam sonsuzluğa  pervasız sorumsuz ufalsam yağmurlarla rüzgarlarla ve kaybolsam bir okyanus kıyısında
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2008, 08:27:14 »

Hocam hayırlı olsun.Biz de şu hayat koşturmasından sıyrılabilirsek bize de nasip olur inşallah.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2008, 08:42:25 »

Sayın hocam o kampa nasıl katıldınız.Her isteyen katılabilirmi?
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2008, 08:45:51 »

Sayın hocam o kampa nasıl katıldınız.Her isteyen katılabilirmi?
öğretmenim merkezi hizmetiçi eğitim bölümünden tercih yapıyorsunuz. ben de başvurmayı düşünmüştüm ama 750 adet başvuru görünce vazgeçmiştim . Smiley

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2008, 08:50:19 »

öğretmenim merkezi hizmetiçi eğitim bölümünden tercih yapıyorsunuz. ben de başvurmayı düşünmüştüm ama 750 adet başvuru görünce vazgeçmiştim . Smiley

Sayın hocam demekki gözden kaçırmışız.Teşekkürler.Ama 750 kişide olsa başvuran şansınızı deneyebilirdiniz.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2008, 10:08:52 »

Geçen yıl o kampa ben de katılmıştım.İlk izlenimi zor şartlarda barınma vs şartları nedeniyle şoktu. Günler geçtikçe zevkli hale gelmişti..Sadece geceleri 2 dereceye düşen sıcaklık zordu.Ama ateş başında geçen saatler,çay ve sohbet doyumsuzdu.. Eğitim de çok kaliteli geçmişti.

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
alime
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2008, 10:08:34 »

Doğa eğitiminde farklı ve dış dünyadan uzak bir hafta geçirdiğimiz için mutluyum. Dikkate değer anketlerimizde de belirttiğimiz gibi bu eğitimin faklı bölgelerde yapılması ne güzel olurdu. Bence bir kurum çalışanı her ne iş yaparsa yapsın hele bir de bu iş insan ve eğitim adı altındaysa mutlaka bu tür ortamlara yönlendirilmli.Zaten katılımı da renklendiren bu oldu.Merhaba bazalt10 hocam. Giderken bir türlü sizi göremedim ama bu eğitimle sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.
sibel032
Uzman Üye

Performans: 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2009, 18:17:55 »

BU YAZ İÇİN YAPILABİLECEK ETKİNLİK VAR MI BİLİYORSANIZ BANA YARDIM EDEBİLİR MİSİNZ

Hayatta en büyük zenginlik sevimli bir evlat, sevgi dolu bir eş. Elhamdülillah...
Entra23
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2009, 22:34:10 »

Kazdağları Doğa Eğitimi var 10gün sürüyor.2008 yılı I.dönemine katılmıştım.9 Ağustos 19 Ağustos arası.
Kazdağları bitki incelemesinden tutun,Çanakkale'de turuva kazı sahasının gezilmesi.18 Mart ünv  Gözlem evinde Teleskopla Jüpiterin gözlenmesi.Ayvalıkta 5 m sukuba (Tüple dalış) dalış yapılması.Tüm arkadaşlara tavsiye ederim.http://kazdagi.balikesir.edu.tr sayfasını ziyaret ederseniz fotoğrafları ve Mıknatıs proğramının videosunu izleyin.TRT İzmir televizyonu bu süre içerisinde bizlerle beraberdi ve çektikleri görüntüleri mıknatıs proğramında yayınladılar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic