Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KPSS GKGY Soru Bankası Vizyon Yayınları... Doğu ATEŞ  (Okunma Sayısı 5630 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 08 Mart 2008, 23:03:23 »

Değerli meslektaşlar
KPSS alanında piyasanın ne denli kalitesiz ve hatta berbat materyallerle işgal edilmiş olduğunu biliyorsunuz. Bu noktada sayın Yakup KARADAŞ'ı kutlamak gerekiyor. Gerçekten kaliteli ve nitelikli bir materyal hazırlamış. Ben coğrafya ve tarih bölümlerini yakından inceledim. Her ne kadar kendim yazmadıysamda öğrencilerime önerdiğim yegane materyal budur... Kitap ince görünüyor. Ama diğer kitaplarla kıyaslandığında aslında daha doygun. Çünkü tüm kpss yayınlarında son yedi yılın soruları var. zaten büyük kısmını bunlar oluşturuyor. Bu kitapta çıkmış sorular yok. Çıkacak sorular var. Yakup hocamıza başarılar diliyor, allah utandırmasın diyorum. Ayrıca nitelikli materyal arayan herkese öneriyorum....

Doğu ATEŞ

kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Mart 2008, 23:11:19 »

Bilgi için teşekkürler sayın öğretmenim.

Dünyayı güzellik kurtaracak...
ÖzleMSabaH
Moderator

Performans: 2738
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 10 Mart 2008, 19:48:39 »

Yakup KARADAŞ öğretmenimize bu yayını hazırladığı için teşekkür ediyorum.

kitabı henüz inceleme fırsatı bulamadım. elime geçince inceleyip bu konuda daha iyi yorumlar yapacağımı söyleyebilirim.
haberdar ettiğin için teşekkürler Doğu...

GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2008, 22:40:03 »

Kitap piyasada bulunuyormu? Yoksa posta yoluylamı elde ediliyor.
lores
VIP Üye

Performans: 161
Çevrimdışı Çevrimdışı

ereğli lisesi (anadolu)

« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2008, 08:06:09 »

evet sayın doğu hocam ,görüslerinize katılmamak elde değil.bu konudaki eksikliği bu yeni yayın insallah kapatır,tabi ki  kitabi inceledikten sonra daha sağlıklı bir karar verebiliriz,hayırlı olsun....

“Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.” M. K. ATATÜRK
tayfur061
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2008, 10:36:36 »

arkadaşlar yakup hocamızı tabiki tebrik ediyorum ama kitapta emeği geçen ankaradaki sayılı reklam ajanslarından spiART MEDİA yı da tebrik etmek lazım gerçekten çok güzel bir kapak çalışması hazırlamışlar işte böle profesyonel ajanslar oldukça tabiki güzel işler ortaya çıkacaktır..
kartoğraf
VIP Üye

Performans: 379
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2008, 14:01:31 »

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam.... bundan sonra bu kitabı tavsiye ederiz
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic