Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiye'nin Endemik Bitkileri  (Okunma Sayısı 4322 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kardelenengin
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Ocak 2010, 21:37:23 »

Merhaba değerli meslektaşlarım,buradan kendi siteme link vermek pek doğru gibi görünmesede,arkadaşlarımızın yararlanmaları açısından faydalı olacağını düşündüm.Kültür ve Turizm Bakanlığı Baş Müfettişi Sayın Hasan TORLAK tarafından hazırlanan ‘’Türkiye’nin Endemik Bitkileri’’ konulu makalelerin yer aldığı bölümümüz Yolculuk Dergisi ve Hasan Bey’in izniyle yayına başladı. Çalışmaların bir bölümünü paylaştık, yeni makaleler eklenmeye devam edilecektir.(Not: Sitede üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır)

Lütfen Tıklayınız
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2010, 09:55:38 »

Sayın hocam, çalışmanız için teşekkür ederim. Yolculuk dergisi, gerek yazıları gerek fotoğrafları ve gerekse sizin çalışma alanı olarak aldığınız eNDEMİK BİTKİLERİ incelemesi ile çok güzel bir dergi. Her ay düzenli olarak takip ettiğim bir dergi, hatta okulda öğretmenler odasına getirdiğimde dikkat çekiyor, arkadaşlar arasında takipçileri de oluşmaya başladı. Bildiğim kadarıyla, düzenli olarak endemik bitkilerin incelendiği başka bir dergi yada yayın da yok. Bu anlamda da YOLCULUK dergisine de teşekkür etmemiz gerekiyor.

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
kardelenengin
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2010, 11:31:37 »

Evet bu konuda düzenli yayın yapan,içerik ve görselliği ve ücretsiz dağıtımı ile takdir edilmesi gereken bir yayın.Bunun yanında gerek dergi yönetiminin gerekse Sayın Hasan Torlak'ın çalışmalarının paylaşımı konusunda gösterdikleri ilgi ve yardım arıca takdire değer.Benim amacım bunların toplu olarak özellikle coğrafya öğretmeni arkadaşlarımın yararına sunmak.Ancak Kültür ve Turizm Bakanlığı Baş Müfettişlerinden olan Sayın Hasan TORLAK beyden aldığım bilgiye göre sadece bu konuya yani Türkiye'nin biyolojik zenginliklerine dönük bir çalışma yürütüldüğü ve bunların yakında bakanlığa bağlı yeni bir web sayfasından yayınlanacağı yönünde.Umarım gerçekleşir.Hoşçakalın.
justinianus
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2010, 16:54:00 »

Ben indiremedım ama yardımcı olursanız sevinirim
özlem1
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2010, 23:02:23 »

Sayın hocam link ölmüş sanırım, yenilerseniz,
girebiliriz.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2010, 23:25:21 »

Ben indiremedım ama yardımcı olursanız sevinirim
İndirilecek bir şey yok sayın hocam..Lütfen tıklayınız yazan yere tıklarsanız, ilgili sayfaya yönlendirir sizi..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
VanessD[a]mla
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2010, 13:40:29 »

çok yardımcı oldu çok sağolun hocam Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic