Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 11. Sınıf 1. Ünitenin Sayfaları....  (Okunma Sayısı 6568 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 24 Eylül 2007, 16:11:19 »

11. Sınıf ders kitabının kimi okullarımıza henüz ulaşmamış olduğunu üzülerek belirtmek isterim. Son günlerde pek çok arkadaştan böyle bir talep gelmişti. Bende zaten elimdeki kitabımı başkasına kaptırınca Sami'den yardım istedim. O da sağolsun kırmayıp bu sayfaları taradı. 1. Ünitenin bir bölümünü bu sayfalarda bulacaksınız. Umarım en kısa zamanda kitapla elinize ulaşır. (Murat Perişan'ı kıramayacağımı da bilmesini isterim Smiley

http://rapidshare.tv/879236

Dosya rar olarak kaydedilmiştir.

Hoşçakalın...

geomaster
Uzman Üye

Performans: 69
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2007, 19:23:52 »

Evet Gunban hocan size katılıyorum yanlız 30 sayfadan sonrada şehirlerin fonksiyonları var yine? anlamadım ki ben bu işi yine mi anlatacağız aynı konuları 10. sınıfta yaptığımız neydi o zaman?

Fahrettin ASPİRİN
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2007, 20:16:53 »

Bilmiyorum ama ben bu yeni müfredata  bu yeni kitaplara ayak uydurmakta zorlanıyorum. Yeni şeyleri takip ediyorum elimden geleni yapıyorum ama öğrenciler sanki önceki müfredatta coğrafyayı öss ye yönelik daha iyi öğreniyorlardı.Tamam değişik etkinlikler vs güzel çabalar söz konusu. Ama ÖSS de sorulan sorular yine eski sisteme göre. İki arada bir derede kaldım. Hayırlısı inşallah kitaplara da müfredata da alışırız....
aligulersoy
VIP Üye

Performans: 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2007, 20:36:27 »

Merhaba Doğu Hocam! Vallahi kara kara düşünürken gökten geldi bu dosya. Kitap olmadan ders işlemek güç. Eline sağlık! Tez zamanda sağlığına kavuşasın!
fuzuli
Genel Moderator

Performans: 1266
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2007, 20:41:17 »

Doğuateş hocam çok teşekkürler inanın kitap gelmedi ne yapacağımız şaşırmıştık tekrar teşekkürler

Bazıları dünya sadece kendi etrafında dönüyor zanneder...
Erdal Taşlıçukur
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

beypazarı-ankara

« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2007, 22:49:55 »

ben de arkadaşlarıma katılıyorum.  ne kadar çabalarsam çabalayayım sanki bir şeyleri eksik yapıyormuşum hissini atamıyorum. eskiden coğrafyayı daha iyi öğrettiğimizi ben de düşünüyorum. şimdi asıl sıkıntının kaynağı öğrencinin nasıl hazırlanacağını bilmiyor olması gibi görünüyor, sonucu bu öğrencilerimiz öss sınavına girdikten sonra hep beraber göreceğiz. hepinize çalışmalarınızda başarılar.

BENÇOKAYRILIKLARGÖRDÜM
OYÜZDENBİTİŞİKYAZIYORUM
"HERŞEYİ"
cumhurabay
cumhurabay
VIP Üye

Performans: 225
Çevrimdışı Çevrimdışı

yaşadığımız her şeyde izi olan bilimciyiz.

Site
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2007, 06:36:19 »

paylaşım budur. doğu hocamıda sami hocamı da tebrik ediyorum inşallah kitap benim de elime ulaşır.

ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2007, 13:18:46 »

11. Sınıf ders kitabının kimi okullarımıza henüz ulaşmamış olduğunu üzülerek belirtmek isterim. Son günlerde pek çok arkadaştan böyle bir talep gelmişti. Bende zaten elimdeki kitabımı başkasına kaptırınca Sami'den yardım istedim. O da sağolsun kırmayıp bu sayfaları taradı. 1. Ünitenin bir bölümünü bu sayfalarda bulacaksınız. Umarım en kısa zamanda kitapla elinize ulaşır. (Murat Perişan'ı kıramayacağımı da bilmesini isterim Smiley

http://rapidshare.tv/879236

Dosya rar olarak kaydedilmiştir.

Hoşçakalın...

Doğu Hocam bu topic gözümden kaçmış.Glasiyel Hocam kitap gönderdi ama henüz ulaşmadı bu nedenle bu sayfalar harika oldu.

Çok teşekkür ediyorum.Baş tacısınız:D

mine
Yeni üye
*

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2007, 20:49:44 »

GERÇEKTENDE MÜFREDATTA  BİR PROBLEM VAR    ÇÜNKÜ BU SENE  HİÇ BİŞEY ÖĞRENEMEYCEK GİBİ HİSSEDİYORUM UMARIM YANILIRIM

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Wendell Phillips
sezgin
Uzman Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2007, 21:02:28 »

Konular eskiyle kıyasladığımızda çok karışmış coğrafya 11 de nüfus ve ekonomik coğrafya ya ağırlık verilmiş
sinanbey1991
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 29 Eylül 2007, 00:35:25 »

hocam bende vallahi bıktım artık.Sürekli aynı sorular nereye kadar?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic