Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: CBS Hakkında Sunum  (Okunma Sayısı 4404 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 15 Ağustos 2008, 21:26:55 »

özenle hazırlanmış bir CBS hakkında sunum.Sizinle paylaşmak istedim umarım işinize yarar bir paylaşım olmuştur http://rapidshare.com/files/137607189/CografiBilgiSistemleriTeknolojisi.zip.html

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2008, 21:34:17 »

Paylaşım için teşekkürler+++
İşimize yaramaz mı?
Zaten hakkında bilinen şeyler çok az.
Kimse bizim anlayacağımız dilden anlatmıyor.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2008, 14:15:38 »

Hocam güzel bir paylaşım iyi çalışmalar
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2008, 19:18:27 »

Ali çok teşekkürler, bilgileri tazelemiş oldum. Çok kaliteli bir sunum olmuş.

ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2008, 20:29:23 »

hocam asıl ben teşekkür ederim özellikle iki kere teşekkürünüze ama hala aklım almadı çünkü bu konuya teşekkür et butonuna basınca bir daha teşekkür etme ihtimaliniz olmuyor.ancak siz bunu hiçe sayarak iki kere yapmışsınız Cheesy

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2008, 20:35:59 »

hocam asıl ben teşekkür ederim özellikle iki kere teşekkürünüze ama hala aklım almadı çünkü bu konuya teşekkür et butonuna basınca bir daha teşekkür etme ihtimaliniz olmuyor.ancak siz bunu hiçe sayarak iki kere yapmışsınız Cheesy

Ali nasıl oldu ben de bilmiyorum Cheesy benden başka bi pinus daha mı var acaba  Huh?
Sanırım sen hala öğrencisin, CBS de artık netcad dışında arcgis gibi programlar da kullanıldığını ve bu araç ile sıcaklık- yağış- toprak- arazi kullanımı- jeoloji haritaları yapıldığının öğrenciler tarafından yoğun şekilde üretildiğini biliyorum. Ara sıra bizi de bu çalışmalardan haberdar edersen çok sevinirim.
ali_2641
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2008, 20:54:32 »

hocam elimden geldiğince elime geçen bilgileri sizlerle paylaşmaya çalısıyorum.Buradaki bilgilerden yararlanıp kendini geliştiren hocalara sahip olduğumuz için çok sanslıyız.Bütün hocalarımıza bu yüzden ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic