Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sıvı tebeşir  (Okunma Sayısı 6881 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« : 08 Eylül 2010, 12:33:50 »

Böyle bir şey gördüm, işe yarar mı bilmiyorum. yada kullanışlımıdır?

http://www.sivitebesir.com.tr/

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
gürsel
VIP Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2010, 14:38:06 »

Eğer reklamda dediği gibi kimyasallar yoksa, öğretmenler ancak kendileri almaları yoluyla kulanabilirler sanırım.Zira idareler bu şekildeki yeniliklere genellikle kapalılar.

EĞİTİMDİR Kİ BİR ULUSU YA ÖZGÜR,BAĞIMSIZ ONURLU YÜKSEK BİR TOPLULUK BİÇİMİNDE YAŞATIR YA DA BİR ULUSU TUTSAKLIK VE YOKSULLUĞA GÖTÜRÜR.
ÇÜNKÜ ; "KAYNAŞMIŞ BİR MİLLETHALİNE GELMENİN ,ÇAĞDAŞLAŞMANIN,KALKINMANIN ,HÜR VE DEMOKRATİK BİR TOPLUM OLABİLMENİN EN ETKİLİ ARACI EĞİTİMDİR " 16 TEMMUZ 1921 ANKARA
M.KEMAL ATATÜRK

BURSA NİLÜFER ALİ KARASU ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
MİMARSİNAN
VIP Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2010, 17:59:51 »

Geçen hafta bir seminerde tanıttılar. Özellikle bir akıllı tahta firması kendi icatlarıymış gibi lanse etti. Fiyatlarını da çok abartılı verdi.
 Çok hoş bir ürün Hocam. Elinize bile yazabiliyorsunuz.
Bulaşmıyor, tozu yok.
Fiyatı fazla görünse de bizim branşımız için bir tanesini en az 6 ay kullanabileceğimizi söylediler.
Sevdiklerinizle geçireceğiniz şeker tadında bir bayram dilerim.
Selamlar... Hülya Öğretmen
boydak
Uzman Üye

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

coğrafyayı çok seven bir öğrenci

« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2010, 15:09:22 »

çok sempatk görünüyor açıkçası,bir öğrenci olarak ben bile almak istiyorum şu an:-)
skales
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2010, 21:31:41 »

Sıvı tebeşir meselesine yaklaşık  1 yıldır  odaklanmış  bir eğitimci  olarak  benzer araç  ve  gereçlerin  tartışmasız  en iyisi  olduğunu söylemeliyim.
www.sivitebesir.com.tr
Badem303
VIP Üye

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2010, 07:46:25 »

skales seninde firmadan oldugun nickinden belli burda reklam için para ödenir.. fifty fity..
skales
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2010, 12:39:09 »

Firmayla  ilgimi saklamak  isteseydim  farklı bir nick kullanmak zor olmazdı. Sonuçta  bir  öğretmenim  ve  bu alanda  1 yıldır  ciddi  olarak çalışıyorum.

Badem303
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2010, 18:09:54 »

Şimdi yeni üye olup bunu yazarsanız..  Sıvı tebeşir meselesine yaklaşık  1 yıldır  odaklanmış  bir eğitimci  olarak  benzer araç  ve  gereçlerin  tartışmasız  en iyisi  olduğunu söylemeliyim.
bende size reklam için alan ayrılmış derimm... ama fikir soran arkadaşlar normal... Ama yeni uyeseniz dersiniz ki ben bu firmadanım sorularınız varsa cevaplayabilirim.... Gerçekten bende egitimci olarak bunu oneririm malımızın arkasındayız dersiniz....
Butun satılan mallarda satıcılar gelip, sanki satıcı degilde kullanıcı gibi mallarını ovup tuketiciyi yanlış yonlendirmelerine sinir olan bir vatandaşım.....
skales
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2010, 20:48:16 »

Öncelikle  şunu belirtmeliyim. Konuyu burada ben açmadım. Sitede  konudan söz  edildiğini farkettim ve  bu işle  uzun zamandır  ilgilenen br kişi olarak  bir şeyler yazma  gereği duydum. Bunu  saklanarak yapmak  gibi bir  kimliğe bürünerekte yapmadım. (sizin deyiminizle  satıcı değilmiş gibi bir davranış içinde olmadım) Reklam olarak  değerlendirirmisiniz bilmem  ama  sıvı tebeşir bu tartışmaların ötesinde  öğretmen ve öğrenci  sağlığı  düşünülerek değerlendirilmesi gereken bir ürün  ve  bunu  insanlarımıza duyurmak  görevi sadece  bize  düşmez.

Küçük bir  soru : Benzer durumda sizin tavrınız nasıl  olurdu ?
Badem303
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2010, 07:19:17 »

bu durumda benim tavrım grubun öğretmenlerine indirim yapmak olurdu..
skales
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 14 Eylül 2010, 11:55:01 »

Sıvı Tebeşir  edinmek isterseniz  memnuniyetle  gerekeni  yapacağız.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic