Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Site ve Resim indirme  (Okunma Sayısı 1875 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« : 06 Şubat 2008, 14:46:11 »

Resim ve çeşitli animasyon sitelerinin bu kadar bol olduğu bir dönemde işinize yarayacağını düşündüğüm bir kaç programdan söz etmek istiyorum. Bu programlar sayesinde sitelerin tamamını yada bazılarında sadece resimleri bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Umarım işinize yarar

HTTrack Website Copier 3.40-2   

http://www.downloadtr.com/program.asp?id=77

HTTrack ile web sitelerinin tüm içeriklerini diskinize yükleyerek çevrim dışı (offline) görebilmenizi sağlar. HTTrack sitenin orjinal linklerini gerekli şekilde ayarlar. Sanki bağlıymışsınız gibi sitenin tüm linklerine kadar gezinti sağlayabilirsiniz.
HTTrack ile siteleri güncelleyebilirsiniz veya yarıda kesilmiş downloadlara kaldıkları yerden devam edebilrsiniz. HTTrack tümüyle ayarlanabilir ve iyi bir yardım dosyası ile kolaylık sağlar. HTTrack ile web sitelerinin tüm içeriklerini diskinize yükleyerek çevrim dışı (offline) görebilmenizi sağlar. HTTrack sitenin orjinal linklerini gerekli şekilde ayarlar. Sanki bağlıymışsınız gibi sitenin tüm linklerine kadar gezinti sağlayabilirsiniz. HTTrack ile siteleri güncelleyebilirsiniz veya yarıda kesilmiş downloadlara kaldıkları yerden devam edebilrsiniz. HTTrack tümüyle ayarlanabilir ve iyi bir yardım dosyası ile kolaylık sağlar. (programın Türkçe desteği de var ama bu versiyonunda varmı yokmu bilmiyorum)

Diğer bir program ise PicDownloader

PicDownloader v4.2 -> Web Sayfalarından Resimleri Kolayca alın..

Girmis oldugunuz web sayfasından tüm resimleri kolayca pcnize indirin..

http://www.fuzzsoft.com/picdownloader.exe

Bu programların deneme sürümleri ve yasal olduğunu düşünüyorum.

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
meryozcan
Uzman Üye

Performans: 219
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 18:39:29 »

Teşekkurler albedo hocam.İşimize yarayacağına eminim.Başarılı çalışmalar diliyorum.

En uzak mesafe ne Afrika\'dır
 Ne Çin,
 Ne Hindistan,
 Ne gezegenler
 Ne de yıldızlar , geceleri ışıldayan
 En uzak mesafe, iki kafa arasındaki
 mesafedir...
 Birbirini anlamayan...

Özdemir Asaf
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: