Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: müthiş bir program (rapidi tarih etti)  (Okunma Sayısı 1698 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
orojenez
VIP Üye

Performans: 220
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 26 Ocak 2008, 20:57:34 »

Arkadaşlar kendim kurup denedim rapidden indiremediğim dosyaların adresleri bilgisayarımda kayıtlı bekletiyordum 7-8 oldu arka arkaya rapidden indiriyorum.çünkü;
Bu program IP numarasını saniyede değiştiriyor.bu nedenlede rapidden indirme işlemi sorunsuz oluyor.kendinizin gerçek IP adresi alta duruyor.sanal IP adresi alıyor program.yalnız ben opera kullandığım için olmadı daha sonra intyernet explorer sayfasında denedim orada oldu.yani operada yapamadım.yalnız hata veriyor diye programı kapatmayın.explorer sayfasının üstüne araçlar kısmında görebiliyorsunuz IP adresi değiştiğini.değişince araç çubuğundaki programı durdurup indirin .her seferinde yeni IP adresi alınca rapidde kullanmak için durdurun.öbür türlü olmuyor hata veriyor.çok sık değiştiriyor IP adresini.sayfa açılmadan hata veriyor.rapid adresini explorer çubuğuna yapıştırınca değiştirici programın yanında disable anonymity yazısına tıklayıp değiştirmeyi durdurabilirsiniz. serial no açıklamanın içinde rar dosyasının.

Üzgünüm link artık çalışmadığından dolayı vermiş olduğum linki kaldırıyorum.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2008, 09:47:17 »

Hocam çok teşşekkürler . Program mükemmel  çalışıyor.

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic