Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: CHIP Dergisinin İnternetten Para Kazanma Rehberi 10 Farklı Yöntem !!!  (Okunma Sayısı 3889 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ae_hmt
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Mart 2011, 13:56:14 »

CHIP Dergisinin İnternetten Para Kazanma Rehberi

Herkes Evinde Oturduğu Yerden Para Kazanabilir...! Tek ihtiyacınız olan önünüzdeki bilgisayar...!
Her ay ciddi ek gelir getiren 10 yöntem CHIP Dergisinde sizler için incelenmiş, yapabileceğinizi düşündüğünüz yöntemi seçin ve ihtiyacınız olan herşeyi bu dergiden öğrenin..  Link burda buyrun :

http://hotfile.com/dl/108483601/bfeb252/nternetten_para_kazanma_rehberi.pdf.html

Afyon Kocatepe Üniversitesi
Fen Edebiyat Fakültesi
Coğrafya Bölümü
m14
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 05 Mart 2011, 17:45:10 »

emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
ozdemirfatih
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 19:30:14 »

Arkadaşlar internetten para kazanma konusunda büyük şüpheleriniz olduğunu biliyorum.Bu konu da sizlere hak ta veriyorum.Ben de bu işlere ilk başladığım sıralarda aynı durumdaydım.Sürekli araştırıyor; ''İnternetten para kazanılıyor mu?Google kazançları gerçekten internetten para kazandırıyor mu?Goomass eğitim kiti gerçek mi?'' sorularını arama motorların da arattırıyor,yüzlerce siteyi inceliyordum.En kötü ihtimalle biraz para kaybederim diyerek kitaplardan birini satın aldım.
Bu aşamada birebir konuşabileceğim,bu konuda fikir alabileceğim yani kısacası beni bu konuda ikna edecek birini bulamadım.Belki böyle birini bulabilseydim boşuboşuna zaman kaybetmeyecektim.Evet arkadaşlar bu konularda sizlere yardımcı olmak ve aklınızdaki şüpheleri gidermek ve - affınıza mahcuben-biraz da bu işten para kazanabilmek için  bir  web sayfası oluşturdum.Sitemde online destek veriyorum,ayrıca beni her zaman arayabileceğiniz ve birebir sorularınızı yöneltebileceğiniz telefon numaramı da web sayfamda bula bilirsiniz.Hepinize bol kazançlar.
fatihozdemir_70@hotmail.com

web sayfamı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye edebileceğim kaynaklar

Google kazançları:

Goomass eğitim Kiti

Kazanç Sistemi

Online Darphane

Para Babası
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic