Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Avrupa Birliği ve İtalya (komik-youtube)  (Okunma Sayısı 2020 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Nisan 2008, 15:16:57 »

bende avrupalıların sadece bu tür olayları Türklerin yaptığını düşünür sanıyrdum.Ancak pek yanlız değilmişiz galiba  Grin[youtube=425,350]H2VDSHkS5tU[/youtube]

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2008, 20:35:25 »

Link kırık diye bir uyarı aldım ancak bende normal gözüküyor yinde de düzelttim.Eğer sizdede sorun olursa konuyu kapatayım bu yüzden izleyebilirseniz haber verirseniz sevinirim Smiley

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2008, 23:09:05 »

İzledim. Paylaşım için teşekkürler.  Akdeniz insanı... Birbirimize ne kadar da benziyoruz değil mi !

Dünyayı güzellik kurtaracak...
yo_sun
Yeni üye
*

Performans: 33
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2008, 11:06:07 »

büyük bir benzerlik var:) paylaşım için teşekkürler.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic