Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: NEDEN YOKSUNUZ ?  (Okunma Sayısı 486 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Feyzullah Demir
Uzman Üye

Performans: 80
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 31 Ekim 2017, 20:32:09 »

Malumunuz üzere yeni sınav sitemi ile TYT de olmadığımız gibi 2.sınavda da 6 soruya sıkıştırıldık..Buna tepki gösterme adına 2 haftadır bir avuç (200 civarı) arkadaşla whatsappta grup kurduk..Twitterda sesimizi duyurma adına para toplayıp TT satın aldık..Ne gariptir sanki sadece biz 200 kişi coğrafya için endişeleniyormuşuzda diğerlerinin umurunda değilmiş gibi hiç destek yok..Bu ülkede en az 20 bin civarı coğrafya öğretmeni olduğu söyleniyor..Nerede bunlar anlayamadık..Şimdi gündemimiz kendi aramızda bu oldu..Şaşırmamak elde değil.Bugün itibariyle sesimizi en etkili göstereceğimiz mecra Twitter'dır..Hiç bilmeyen arkadaşlara yardımcı olduk.Twitter hesabı açtırdık..Ama 200 kişi yetmiyor..Bu sistem sadece özel sektörü değil meb'de çalışan arkadaşlarıda etkileyecek..Ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım anlamadık..Bu hafta kılavuz yayınlanacak gibi..Eğer bu hafta sonuna kadar etkili bir ses çıkaramazsak bundan hepimiz etkileneceğiz..Sadece öğretmenler değil öğencileri bile organize edip tweet atmaya teşvik ederek yüzbinlere ulaşabilecek bir potansiyel varken 200 kişi ile çabamız yetersiz kalıyor..Umarım kılavuz yayınlanıp coğrafya yerle bir edilince burada serzenişte bulunulan bir başlık görmem..Zira o başlığa yazacağım cevabı şimdiden yazıyorum..BİZ UĞRAŞIRKEN NEREDEYDİNİZ..
castle344
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2017, 08:09:34 »

coğrafya gereksiz bir ders gereksiz bir bilim boşuna uğraşmaya değmez.coğrafya bölümleri kapatılsın .okullarda coğrafya dersi kaldırılsın coğrafya öğretmenleri başka işlerle uğraşsın . uyuyan  devi  kimse uyandırmasın iyi geceler Türkiye
aynurserra
Yeni Üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2017, 16:12:10 »

6 soru sorulacak olması çok can sıkıcı bir durum.
bahsin
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2017, 18:34:06 »

ilgili yerlere gerekli görüş ve tepkilerimi kendi çapımda ilettim...Tabiki dikkate alırlar mı bilinmez...Hala bir umut değişiklik ve düzeltme beklemekteyiz...
mansuroğlu
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2017, 18:24:28 »

Evet maalesef soru sayısı 6 olmuş 0 olmuş kimsenin umrun da değil yakında hiç soru sorulmayıp ders saatleri de azaltılınca herkes sessiz kalabilecek mi göreceğiz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic