Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kitaplarla birlikte dağıtılan başbakan ve bakanın mesajları ve israf  (Okunma Sayısı 2725 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 24 Eylül 2009, 16:06:21 »

okulumuzda 180 öğrenci var. ve her biri için kitaplarla birlikte dağıtılan kağıtlar var. 13 milyon öğrenci olduğunu düşünürsek 13 milyon kağıt ve harcanan baskı ve toner paraları. israf almış başını gidiyor...memura zam konusu gelince para yok, dişimizi sıkmak gerek muhabbeti..
cheri
VIP Üye

Performans: 323
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2009, 16:24:50 »

Hocam haklısınız....Biz de geri dönüşüme kağıt kazandıralım diye okullarda çırpınıp duruyoruz!
İşin tabiki bir de maddi boyutu var.
undertaken
Deneyimli Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2009, 16:45:34 »

ya hocam bu kadarda hükümet düşmanı olmayın ya adamlar ne yapsa yaranamıyor size bu bence çok makul bişey babşbakan ve m.e. bakanının öğrencilere eğitim yılı başında mesaj içerikli kağıtlar yollması...
cheri
VIP Üye

Performans: 323
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2009, 17:17:26 »

Yaw ne alakası var  hükümet düşmanlığıyla..Kim yapsa aynı şeyi söyleriz..Kurumların bir çoğu kağıt israfını önlemek için e postaya geçiyor ,biz hala kağıtlarla mesaj yollamaya çalışıyoruz!!!
undertaken
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2009, 17:21:43 »

ne yapsınlar ev ziyaretleriyle mi mesajlarını iletsinler Smiley şu anda en iyi mesaj yollama ya kağıtla oluyo yada cep telefonuyla malum..
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2009, 17:58:24 »

Arkadaşlar, konuyu coğrafyayı ilgilendiren durumun dışına taşımayın lütfen.Tartışmayı alevlendirmek istemem ama;bir coğrafyacı aynı zamanda çevrecidir.Bu bence de gereksiz bir uygulama,zaten televizyen ve internet sitesinden mesaj yayınlıyorlar buna gerek yoktu.

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
undertaken
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2009, 18:19:48 »

Yani Koskoca T.C Başbakanının ve Bağlı Bulunduğunuz bakanlığın en üstündeki yetkilinin göndermiş oldukları topu topu oda arkalı önlü 1 sayfa şeye gereksiz diyosunuz ya ve bunu çevreciliğe bağlıyosunuz ya helal olsun valla..
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2009, 18:22:12 »

Yani Koskoca T.C Başbakanının ve Bağlı Bulunduğunuz bakanlığın en üstündeki yetkilinin göndermiş oldukları topu topu oda arkalı önlü 1 sayfa şeye gereksiz diyosunuz ya ve bunu çevreciliğe bağlıyosunuz ya helal olsun valla..
Arkadaşım size de helal olsun ki eğitim-öğretim yılının başladığı şu ilk günde hükümet sözcülüğü görevi üstleniyorsunuz.

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic