Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atlas ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence 5,6 TL 240 sayfa  (Okunma Sayısı 9258 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 11 Aralık 2011, 18:41:26 »

Bu sene 10.sınıf TM sınıfı aldım ve en çok korktukları şey ise harita çalışması ki ilk sınavda bu kendini gösterdi.Bile bile lades oldular bazıları ve ben kesinlikle bu konuda ödün vermeyeceğimi gerekirke aynı soruyu bir daha sorup yeterli öğrenmeyi sağlayacağımı ifade ettim.Yazın internet sitesinden aldığım ve fiyatına göre gayet kullanışlı olan atlas aldık beraber ilkin 10 tane aldım hediye falan derken tekrar istediler perşembe günü 30 tane daha sipariş girdim şu an fotodada görreceğiniz gibi kargoda salıya ulaşır Fiyat olarak indirimli olarak 5,6 TL ye geliyor karoyu ben karşılıyorum artı %10 da ekstra öğrenci indirimi yapıyorum ve görevli öğrenci 5 TL toplayıp bana verecek.
Sitenin adresi
 http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=karkin20687&categoryId=9915

AYRICA buda 99 dan 40 a düşüyor üye olup girince

http://www.hepsiburada.com/Liste/geographica-ansiklopedik-dunya-ve-ulkeler-buyuk-atlasi/productDetails.aspx?productId=katlas94&categoryId=9915&SKU=KATLAS94

Atlas büyük boy olduğu için ben getirtemesemde buna bağlı sorular sorduğum için mecburiyetten çalışma oluyor.İlk derslerde Dünya dilsiz haritası verdim kağıdın bir yüzüne bir yüzüne ise sadece Avrupa ülkeleinin sınırlarını gösteren dilsiz harita verip 194 ülkeden şu ana kadar duydukları 40/50 tane ülke yeri öğrenmelerini talep ettim.Modanın merkezi Parsi duyduysan yerini bileceksin barselonayı biliyorsan İspanyayı ekonomik krizi duyduysan Yunanistanı kaddafiyi duyduysan libyayı Piramitlerden Mısırı Hacdan Arabistanı mavi marmaradan israili NBA takımlarından ABD yi amazon ormanlarından brezilyayı falan derken öğrenecek doğal olarak ki ki sınavdada haritalı olarak 3 sayfa yazılı kağıdı olunca gerisi çorak söküğü gibi geliyor ve sınıfa her girdiğimde mutlaka harita vardım ve üzeri ise tahta kalemiyle yazılmaktan çizilmekten yakında ex olacak.

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
cpl
VIP Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2011, 23:23:19 »

Hocam ben bu siteye bir alışverişten sonra uyuz oldum . Başka sitelerde varsa memnun olurum.
nazmi21
VIP Üye

Performans: 67
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2011, 17:05:48 »

hak vermiyor değilim ama genede cazip geliyor ara ara ürünleri beklemeye değer.Bir ara yer taşımadan dolayı ürünler gecikiyordu ama bu dediğim ürünler bugün elime ulaştı.Sonuçta doğan holdingin ıvır zıvır değil ama

Ataol Behramoğlu'nun Dediği gibi,Zulmün Önünde dimdik tut onurunu
Emeğin önünde eğil kızım,
Bende sizin emeğinizin önünde eğiliyorum dostum saygılar...
----------------------------
Ay ve güneş herkesin lambasıdır, hava herkesin havasıdır, su herkesin suyudur da,
Ekmek neden herkesin ekmeği değildir?
Acı niye herkesin acısı değildir?
Şeyh Bedreddîn/“Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidi
costa_55
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2011, 19:42:15 »

Hocam atlasta hangi yayın evini öneriyorsunuz bence saygı-gentaş yayınları atlas konusunda iyi gibi..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic