Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Van Doğa Eğitimine Katılan Var mı?  (Okunma Sayısı 5732 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
burak06
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

HERZAMAN KEŞFETMEK İÇİN BAK

« : 13 Temmuz 2008, 18:48:57 »

merhaba arkadaslar tübitak projelerinden van doğa eğitimine 14-24 ağustos tarihleri arasında kabul edildim buradan baska bu dönemde katılan arkadasımız varsa tanısmak isterim.. Wink

kartoğraf
VIP Üye

Performans: 379
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2008, 20:36:34 »

ben çok istiyordum öğretmenim... tatilin verdiği rehavet nedeniyle müracaat etmeyi unutmuşum...
son derece faydalı olacağını düşünüyorum. sizin adınıza sevindim
burak06
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2008, 21:30:20 »

tesekkürler hocam insaallah allah saglık sıhat verir katılırız..
maksimus
Deneyimli Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2008, 21:42:03 »

nasıl katıldın hocam. adamlar sadece araştırma görevlileri ve yüksek lisans öğrencilerini alıyorlar. sitelerinde öyle diyordu. sonradan değiştirdilerse bilmem.
burak06
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2008, 23:59:58 »

ben ögretmenim fakat aynı zamanda bölgesel cografyadan yüksek lisans yapıyorum tez asamasındayım:) yani yine dogru akademisyenler ve yüksek lisans yapanlar basvurabiliyor:)
Entra23
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2008, 08:46:02 »

Arkadaşlar ben Kazdağları Doğa Eğitimine kabul edildim.Fakat benim ne yüksek lisansım nede doktoram var biraz haksızlık yapmayalım.
maksimus
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2008, 08:51:52 »

Sayın hocam kaz dağları daha açıklanmadıki. yarın açıklanacak. sorması ayıp siz nerden öğrendiniz.
Entra23
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2008, 09:03:14 »

Arkadaşlar kabul edilenlere bir hafta öncesinden kabul edildi mesajı geliyor. Yozgat çamlığı doğa Porojesi sorumlusu Menderes hocam size bu konuda daha ayrıntılı bilgi verir.Çünkü onlarda açıkladılar.
maksimus
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2008, 09:05:57 »

Bence bu yaptıkları hiç etik ve ahlaki değil. çünkü kimlerin kabul edildiği ve hangi kriterlere göre kabul edildiği açıklanmalıdır. herkes kimlerin kabul edildiğini bilmelidir. aksi takdirde herkesin kafasında soru işareti oluşur. Acaba bu iştede ahbab çavuş ilişkisi varmı? diye insan düşünmeden edemez.
Entra23
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2008, 09:22:14 »

Kaz dağlarına 1 Dönem Meb öğretmenlerini 2. Dönem Doktora ve yüksek tez öğrencileri kabul ediliyor.Ben Meb öğretmeniyim,üç projeye müracat ettim diğer ikisinde kabul edilmedim.Kabul edilmediğim içinde hiç kimseyi sorgulamadım.Öyle ahbap çavuş ilişkisini hiç etik bulmuyorum,Bütün projelerde kabul edilenler önceden bilgilendiriliyorlar. 
maksimus
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 14 Temmuz 2008, 09:26:38 »

sayın hocam siz niye üzerinize alınıyorsunuzki benim sözüm kesinlikle size değil. bu işleri ayarlayanlara onların hangi kriterlere göre seçim yaptıklarını açıklamaları lazım. ben size bir örnek vereyim. bu doğa projelerinden birinde 32 kişi alınıyor saydım alınanların tam 25 tanesi bayan bunu neyle açıklayabilirler?
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2008, 09:40:44 »

ben de kaz dağları eğitim projesine kabul edildim, bana mail yoluyla bildirdiler...
ve proje yürütücülerinden hiçkimseyi tanımıyorum...
sayın hocam siz niye üzerinize alınıyorsunuzki benim sözüm kesinlikle size değil. bu işleri ayarlayanlara onların hangi kriterlere göre seçim yaptıklarını açıklamaları lazım. ben size bir örnek vereyim. bu doğa projelerinden birinde 32 kişi alınıyor saydım alınanların tam 25 tanesi bayan bunu neyle açıklayabilirler?
bu konuda art niyet aramak da biraz ilginç geldi hocam... projeye alınanlardan 25 tanesi erkek olsaydı sanırım kimsenin dikkatini çekmeyecekti

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
maksimus
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2008, 09:51:40 »

Sayın hocam siz anlamamakta diretiyorsunuz. ben size kriter diyorum. neye göre aldılar diyorum. ölçü neydi eskilerin tabiriyle mizan neydi diyorum. bunu açıklamalılar açıklamazlarsa insanların kafasında soru işareti olur. bundan da daha doğal bir şey yoktur.
maksimus
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 14 Temmuz 2008, 09:55:40 »

Bununla birlikte katılımcıların açıklanmasını 15 temmuz olarak açıklamışlarken nasıl oluyorda 1 hafta öncesinden katılımcılar belli oluyor. girin bakın sayfalarına orda hala açıklanmış değil. başvuru süreci daha 10 temmuzda bitti. bu ne anlama geliyor. demekki birileri hala başvuru yaparken çoktan katılımlı listesi belliydi. bu duruma normal demek akla ve insafa sığmaz değerli hocalarım. Öğlen vakti güneşi inkar etmek ne kadar mantıklıysa buda ancak o kadar mantıklıdır.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 14 Temmuz 2008, 10:07:12 »

Bununla birlikte katılımcıların açıklanmasını 15 temmuz olarak açıklamışlarken nasıl oluyorda 1 hafta öncesinden katılımcılar belli oluyor. girin bakın sayfalarına orda hala açıklanmış değil. başvuru süreci daha 10 temmuzda bitti. bu ne anlama geliyor. demekki birileri hala başvuru yaparken çoktan katılımlı listesi belliydi. bu duruma normal demek akla ve insafa sığmaz değerli hocalarım. Öğlen vakti güneşi inkar etmek ne kadar mantıklıysa buda ancak o kadar mantıklıdır.

zaten 15 temmuzda açıklayacakları kesin listeler...
ayrıca siz de kabul edilenlerin kabul edilmesinde bir şaibe arıyorsunuz...

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic