Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜBİTAK proje araştırma yarışması  (Okunma Sayısı 2635 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
j.m.229
VIP Üye

Performans: 30
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Ocak 2013, 19:15:20 »

arkadaşlar tübitak ın her yıl düzenlediği proje araştırma yarışması 14 Ocak'ta, 2013 başvurularına açılacakmış...katılmayı düşünyoruz...bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa ;

proje metni hazırlamada,sergide,gerçek sunumda ne gibi stratejiler izlediniz?

biliyorsunuz proje rehberi pek yeterli olmuyor bu konularda.tavsileleriniz varsa bu başlık altında paylaşır ya da bana ÖM olarak atarsanız sevinirim...ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Smiley
suyu
Yeni Üye
*

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2013, 13:32:39 »

sayın hocam ben geçen yıl katıldım.bölge finalinde 3.olduk.Projryi hazırlarken gönderieln kitapçığı iyi okuyun.Orada basamak basamak anlatıyor.Sonra diksiyonu ve hitabeti kuvvetli bir öğrenci seçin.Sergi içinde projenizi anlatan bir afiş hazırlayacaksanız. Burdur Merkez Ticaret lisesi
Fatih Oğuz
VIP Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2013, 16:42:12 »

suyu hocam hangi konuda çalışma yaparak katılmıştınız.
j.m.229
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2013, 18:00:55 »

sayın hocam ben geçen yıl katıldım.bölge finalinde 3.olduk.Projryi hazırlarken gönderieln kitapçığı iyi okuyun.Orada basamak basamak anlatıyor.Sonra diksiyonu ve hitabeti kuvvetli bir öğrenci seçin.Sergi içinde projenizi anlatan bir afiş hazırlayacaksanız. Burdur Merkez Ticaret lisesi
kutlarım hocam...darısı başımıza Smiley
öğrencimizin hitabeti ve diksiyonu iyi..afişi de sergiye çağrılırsak hazırlarız....
yardımınız için teşekkür ederim sayın hocam +++
traveller
Yeni üye
*

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2013, 19:12:50 »

Aman hocam yanlış biliyorsunuz, 24 Ocak son günü internetten başvurular için. 25 Ocakta bölge sorumlusuna teslim için son tarih. İsterseniz bir tarihleri inceleyin emekler boşa gitmesin. Başvurular 14 Ocakta başlıyor.
j.m.229
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2013, 21:58:53 »

Aman hocam yanlış biliyorsunuz, 24 Ocak son günü internetten başvurular için. 25 Ocakta bölge sorumlusuna teslim için son tarih. İsterseniz bir tarihleri inceleyin emekler boşa gitmesin. Başvurular 14 Ocakta başlıyor.
özür dilerim hocam...iyiki uyardınız,yanlış bilgilendirmiş olacaktım..
hemen düzeltiyorum...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic