Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Promasyonlar Banka Hesabına Yatırılacak  (Okunma Sayısı 4232 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 06 Ağustos 2008, 14:20:05 »

ANKARA (İHA) - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kamu personelinin maaş ödemelerine karşılık bankalar tarafından verilen promosyonların kuruma değil memurlara ödenmesi için genelge yayınladı. Erdoğan'ın talimatıyla banka promosyonları artık memurların hesabına yatacak.
Başbakan Erdoğan, kamu personelinin maaş ödemelerinden doğan banka promosyonlarının ilgili banka tarafından personel adına açılan hesaba aktarılarak ödenmesi için genelge yayınladı. Başbakan Erdoğan'ın imzasını taşıyan 'banka promosyonları' genelgesi bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı. Genelgede, kamu personelinin maaşlarının ödenmesine
Yazı boyutu           aracılık eden bankalar tarafından sağlanan ek mali imkanların tasarrufuna ilişkin olarak kamu kurum ve kuruluşlarında uygulama birliğinin sağlanması amacıyla 20 Temmuz 2007 tarihinde çıkarılan genelgenin 5. maddesinde yeniden düzenleme yapıldığı bildirildi. Başbakan Erdoğan imzalı genelge ile artık dağıtılacak promosyonlar, ilgili banka tarafından personel adına açılan hesaba aktarılmak suretiyle ödenecek.

Umarım il yöneticileri işgüzarlık yapmazlar.Bundan önceki dönemde bizler promasyon parası alamamıştık.
Emre Ütenler
Moderator

Performans: 204
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2008, 14:23:02 »

Eskişehir İl Mem İşBankası ile anlaştı Güner Hocam!Sanırım yakında alacağız promosyon paralarımızı!

Emre ÜTENLER                               Eskişehir Atatürk Lisesi Coğrafya Öğretmeni

http://www.esatalise.k12.tr
GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2008, 14:28:09 »

İnşaallah Emre Hocam. Yoksa şov için kullanmaya kalkarlardı.Ne bileyim yeni bir okul gibi!!
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2008, 16:25:35 »

Promosyanlar zaten bankaya yatmıyor muydu? Biz geçen sene banka hesabımızdan aldık.

Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2008, 17:04:54 »

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla banka ile anlaşılan paranın %70'i memura pay ediliyor.%30u nu okul aile birliği ve mem ler alıyormuş.
Ayrıca temmuz 15 itibariyle paralar yatacak dendi ama bu gidişle bankalar sene sonuna kadar paraları işletecekler.

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
isfahan
Sürekli Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2008, 17:10:08 »

böyle bir habere inanamam.bizim yararımıza birşey.inanmıyorum.kesinlikle inanmam.mutlaka ve bir şekilde o parayı bize yedirmezler.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2008, 17:21:48 »

Bankaların 6 ay bekletme süreleri varmış.O genelgeden çıkarılmış.Hesaba her an yatabilir yani ama 1 aydır bekliyoruz.bakalım.İsfahan hocanın dediği çıkmasın?

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
isfahan
Sürekli Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2008, 17:28:00 »

kosala hocam haberi duyunca şoka girdim.ondan öyle yazdım.yani bizim faydamıza olacak birşey hemen herkes tarafından engellenmeye çalışıldığı için ve çoklarının zoruna gittiği için bir şekilde bizi safdışı bırakırlar diye aklıma yer etmiş.bilmiyorum.umarım benim dediğim çıkmaz.
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2008, 17:39:32 »

Arkadaşlar bu uygulama zaten geçen yıl başlatılmıştı.Biz tam hatırlamıyorum ama 360 YTL civarında bir para almıştık.Bu haber işin tam anlamıyla resmileştirilmesini içeriyor.Yani yeni anlaşma yapacaklar endişelenmesin paralarını yakında alırlar...

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2008, 20:16:16 »

Arkadaşlar bu uygulama zaten geçen yıl başlatılmıştı.Biz tam hatırlamıyorum ama 360 YTL civarında bir para almıştık.Bu haber işin tam anlamıyla resmileştirilmesini içeriyor.Yani yeni anlaşma yapacaklar endişelenmesin paralarını yakında alırlar...
Zeki Hocam biz yıllar önce yapılan anlaşmayla hiç para alamadık.MEM bizim adımıza bir spor lisesi yaptırdı. Anlaşma bitti güya bu sene alacaktık.
taylan35
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2008, 21:39:59 »

hocalarım biz istanbulda okula herhangi bir kesinti yaptırmadan ve beklemeden, kendi adımıza yatırılan paraları yaklaşık 2 ay önce bankadan aldık.benim bildigim kadarıyla herhangi bir kesintinin yapılması yasal degil.
Emre Ütenler
Moderator

Performans: 204
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2008, 23:28:44 »

Zeki Hocam biz yıllar önce yapılan anlaşmayla hiç para alamadık.MEM bizim adımıza bir spor lisesi yaptırdı. Anlaşma bitti güya bu sene alacaktık.
Eski anlaşmanın süresi doldu!Geçtiğimiz hafta ihale açıldı!İhalede İl Mem müdürlüğünü temsilen sendikalar vardı!5 bankanın katıldığı ihaleyi bahsettiğim banka kazandı!Yapılan anlaşma gereği paranın % 75'i personele dağıtılacak!Ancak zamanını bilmiyorum!En kısa zamanda dağıtılır umarım!

Emre ÜTENLER                               Eskişehir Atatürk Lisesi Coğrafya Öğretmeni

http://www.esatalise.k12.tr
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2008, 06:09:28 »

Diğer İlleri bilmem ama Denizli Milli Eğitim paralarımızı veriyor Huh? 3 er aylık dönemler halinde   yatırıyorlar. Nedenide bu süre zarfında ayrılan olur emekli olan olaur ölen olur yeni gelen de promosyon eisterse biz ne yapacağzı onun için paranın tamamnın bir seferde değil üçer aylık dönemler halinde ödeyeceğiz dedi.
  Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Van Milli Eğitim müdürüne ve basına şükranlarıma sunarım (nede olsa onlar sayesinde bu paraları aldık)

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic