Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Özür grubu atamaları yılda bir kez olacak  (Okunma Sayısı 2334 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
andromeda
Sürekli Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 17 Eylül 2011, 09:04:50 »

Ben bakandan artık herşeyi bekler oldum gelecekte öğretmenliği kaldıracağız derse şaşmam artık.

Meb teşkilat yasası değişiklik;14/09/2011
http://www.memurlar.net/haber/205238/

Bakan Dinçer'in açıklaması
http://www.memurlar.net/haber/205447/

Yine bakan yaz tatilimize de göz dikmiş.
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2011, 21:44:05 »

HOCAM,BİZLER YAN GELİP YATARAK PARA KAZANAN İNSANLAR OLDUĞUMUZ İÇİNDİR!ZATEN MAAŞIMIZ  HEPİMİZE FAZLA GELİYOR! YAKINDA EK DERS ÜCRETLERİNİ DE,TATİLLERİMİZİ DE ELİMİZDEN ALIRLARSA ŞAŞIRMAM...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
cenkurer
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2011, 23:36:13 »

daha bunlar iyi günler;
Bütün memurlar sözleşmeli çalışana çevrilecek bu gidişle.
şakşakcılar alkış tutmaya devam etsin!!!
semiramis85
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2011, 12:32:46 »

ben iki yıldır diyarbakırda çalışıyorum. bu mayısta isteğe bağlı il dışı tayin isteyecektim müdürüm 3 yılımı doldurmadığım için isteme onaylamam dedi. bende isteyemedim. ama sonra duydumki bir yılını dolduranlar bile istemiş. madem ben isteyemiyorum eşim istesin bende eş durumundan giderim dedim. şimdide eş durumunu kaldırdılar. ama biraz geç haber verdiler bugün eşimin adanaya tayini çıktı. şimdi ben bir yıl ne yapacam. bunun hesabını kime soracağım acaba?
andromeda
Sürekli Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2011, 12:39:05 »

hocam öncelikle Allah kolaylık versin.
atama dönemlerinde klavuzları iyi okumak lazım son atamada yıl şartı aramadılar.Keşke forumda sorsaydınız. Ben de şubatta eş durumundan tayin isteyecektim ama seneye artık . Sendikaların bunun için dava açmasını sağlayalım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic