Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖSS sonuçları açıklandı...Kimler ne yaptı bakalım?  (Okunma Sayısı 8412 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
THE_TURK
Uzman Üye

Performans: 75
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 15 Ağustos 2008, 06:42:32 »

evet abilerim ablalarım bu sabah Öss sonuçları açıklandı ...Öss'ye giren arkadaşlarımız sonucları yazarsa sevinirim..İlk olarak ben yazayım buyrun :

THE_TURK
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2008, 06:54:12 »

Dilek kardeş meslektaş olcaz galiba :_) İkimizde cog. ögr. :_) hadi hayırlısı

Gülden Aydos
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2008, 07:08:24 »

Güzel kardeşlerim sizin adınıza çok sevindim.Alperen daha öncede coğrafya öğretmenliğini ne kadar istediğini yazmıştın.
Camiamıza İki güzel meslektaş daha katıldı.
Hayırlı olsun.

Cihat Kora Anadolu Lisesi Karşıyaka
Merih Kayra Zencir
VIP Üye

Performans: 1124
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2008, 07:25:19 »

Uğur kardeşim hadi hayırlı olsun.ilk tercih birde:)valla coğrafya sevgisinin kanıtıdır bu.geleceğin coğrafyacısı şimdiden hoşgeldin.

Kayracan
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2008, 07:34:30 »

Uğur ve Dilek kardeşlerim hayırlı olsun, tebrik ederim.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
Zeki GÜRBÜZ
Genel Moderator

Performans: 1698
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi

« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2008, 07:35:54 »

Sizin adınıza çok sevindim hayırlı olsun...

YURDUM
Ağladığım senin içindir
Güldüğüm senin için
Öpüp başıma koyduğum
Ekmek gibisin...
THE_TURK
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2008, 07:37:36 »

Uğur kardeşim hadi hayırlı olsun.ilk tercih birde:)valla coğrafya sevgisinin kanıtıdır bu.geleceğin coğrafyacısı şimdiden hoşgeldin.

Saolun hocam :_) Ee diğer sınava giren arkadaşlar nerede uyuolar glba :_) Bu arada bana cografyayı sevdiren ve bu siteyi bana tanıtıp bugünlere gelmeme vesile olan Çiğdem hocama çok teşekkür ederim..kendisi de sitede Çiğdem adlı üyedir :_)

ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2008, 07:56:50 »

evet abilerim ablalarım bu sabah Öss sonuçları açıklandı ...Öss'ye giren arkadaşlarımız sonucları yazarsa sevinirim..İlk olarak ben yazayım buyrun :

Kardeşim üniversitem,ze hoş geldin öncelikle.Tebrik ediyorum bence bir ayrıcalıktır bef li olmak Cheesy şimdi kazanmanın verdiği rahatlığı bir tarafa bırakmayı ve çalısmanı tavsiye ederim çünkü çok zorlu bir maratona giriyorsun                    http://www.deu.edu.tr/DEUWeb/Icerik/Icerik.php?KOD=161                                                                                                                                                            buradan bölümümüz hakkında bilgiler edinebilirsin.Tekrrar tebrik ediyorum.

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
THE_TURK
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2008, 07:59:40 »

saol kardeş hoşbulduk :_) fakülte hakkında biraz bilgi verir misin kardeşim? olanakları,artıları, eksileri fln? bi de buca hakkında bişeler sölersen sevinirim,gelmeden önce bilgimiz olsun :_)

ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 15 Ağustos 2008, 08:07:38 »

eger izmir dısındansan geldiğinde otogardan buca servislerine binersin ve heykelde inersin.Yakın zaten kampüs geçen yıl kayıtları bizim binada yapmışlardı bu yılda öyle olur herhalde.Kalacak yer sıkıntına gelince öncelikle ev tutmayı düşünmezsin sanırım birazöğrenci için astronomik rakamlarla karşılaşıcaksın.Ben 9 Eylül lün kendi öğrencilerine yönelik olan yurdunu tavsiye ederim 1-2-4 kısılık odaları var ve için de wc banyo war.15 dk yürüme mesafesinde sabah kahvaltısı fıyata dahıl.devlet yurtları bıraz kalabalık ben özelde kalmıstım.okula gelınce bölüm dekanlığın karsısında sende bızım gıbı bef kantınene takılırsın.Geçen yıl biz 4 defa arazı calısması yaptık.yanı usak selcuk manısa falan gezdık ve öğrendık.hocalarımızdan herkes sana İsmail hocaya dikkat etmeni söylicek hatta bizim sınıfın 4 te 3 ü onun dersınden kaldı bende dahıl olmak üzere derste görüşürüz Cheesy daha merak ettıgın bısey olursa sorabılırsın .

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #10 : 15 Ağustos 2008, 08:08:14 »

Sevgili Alperen  Üniveristeyi kazanmanı çok sevindim. Özellikle birinci tercih olarak yazman gurur verici geldi.Özellikle bilgisayar bilgini siteden takip ettiğim kadarı ile çok ileri düzeyde. Gelecekte teknolojiyi çok iyi kullanan yeni meslektaşlarımızın varlığı bizleride  tetikleyecek.

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2008, 08:10:37 »

Sevgili Uğur Tebrik ediyorum. Sanırım hedefin de buydu.

Bu arada yukarıdaki bilgilerde yer alan T.C. kimlik numaranı silseydin keşke.

msever
Uzman Üye

Performans: 104
Çevrimdışı Çevrimdışı

alınteri en iyi mirastır

Site
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2008, 08:38:41 »

arkadaşlar başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum

Yıldız bir gökte güzel bir de ayyukta
Ay bir yıldızla güzel bir de bayrakta...
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2008, 08:44:34 »

Alperen ve Dilek kardeşlerimi  başarılarındandan dolayı  tebrik ediyor,yeni öğrenim hayatlarının  hayırlı ve başarılı geçmesini diliyorum.Alperenin Bilgisayarı çok iyi bilmesi  okul hayatında ve  mesleğinde ona büyük avantaj sağlıyacaktır.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2008, 08:45:50 »

Dilek ve Uğur kardeşlerimi kutluyorum. Biz "coğrafyacı, coğrafya öğretmeni olmak istiyoruz" diye başlamışlardı, sonuç gerçekten çok güzel. Sizleri öğrencilerime örnek olarak göstericem. Kutluyorum..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic