Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mehmet Ali Hocamız ve kapanan coğrafya kulübü  (Okunma Sayısı 1896 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
komkarbey
Uzman Üye

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 01 Mayıs 2018, 06:07:11 »

Merhaba arkadaşlar son yıllarda burasıda çok sessiz oldu ne bir paylaşım ne bir fikir beyanı yok. Ne oldu bizlere böyle son olarak Mehmet Ali hocamız neden sitesini kapattı acaba bilgisi olan var mı? Yıllardır çok yararlandık paylaşımlarından.

http://www.cografyakulubu.com
ataol
VIP Üye

Performans: 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2018, 08:03:16 »

hocama katılıyorum ama cevap veren yok....
balıklısu
Üye
**

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2018, 16:11:05 »

Mehmet Ali Ercan hocama, emeğinden,katkılarından,mütevazi yaklaşımlarından,örnek gösterilecek mesleki çalışmalarından dolayı burada  daha önce de teşekkür etmiştim.Coğrafya kulübünün kapatılmasına üzüldüm.Inşallah sayın hocam yeni çalışmalarıyla karşımıza çıkar.
nejlass
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2018, 21:48:44 »

MEHMET ALİ ERCAN HOCAMIN SUNULARINI HALA KULLANIYORUM..TEKRAR TEKRAR EMEĞİNE ÇOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM... HAKKINI HELAL ETMESİNİ İSTERİM.SİTEYİ NEDEN KAPATTIĞINI BİLEN,KENDİSİNE ULAŞABİLEN VAR MI?
castle344
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2018, 20:28:20 »

her güzel şey bir gün bitiyor yapacak bi şey yok. hocamızdan çok konuda faydalandık .coğrafi bilgisi çok iyi  gönlü bol ilme adanmış bir yaşam çalışma hırsı ne arasan  vardı.  Hakkını helal etsin.  Coğrafya Kulubünün kapanmasına üzüldüm. Yalan  dünya yaşama hakkı vermemiştir .ya maddiyattan yada verilen emeğin yeterince değer görmemesi bir sebebi vardır elbet
rehavi
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2018, 08:26:24 »

Hocam hakkını helal etsin bizim için çok kıymetli...yıllar önce bir seminerde tanış olmuştuk...Rabbim sıhhat ve afiyet versin..
ceyda su
VIP Üye

Performans: 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2018, 15:19:19 »

Mehmet Ali Ercan hocam emeğinize sağlık sizin sunularınızdan hep faydalandım.Hakkınızı helal edin lütfen .Neden sitenizi kapattınız bilmiyorum.Sağlık sorununuz yoksa tekrar sitenizi açabilirmisiniz
ibrahim kılıç
Sürekli Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2018, 21:07:55 »

yeni sınav sisteminden dolayı kapatmıştır. İnsanın çalışma şevkini yok ediyorlar.
arselandis
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2018, 18:23:50 »

Çok kıymetli Mehmet Ali Ercan hocamıza bu vesile ile buradan teşekkürlerimi ve selamlarımı iletiyorum.Kendisinin sunularını yıllarca beğeniyle kullandım. Dersimize çok büyük kolaylık ve görsellik kattı. Hürmetlerimi sunuyorum Mehmet Ali hocama.
erdal49
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2018, 19:02:22 »

Hocam Allah yar ve yardımcınız olsun hakkınızı helal edin ama burda da olsa bizimle kalmaya devam edin.İnşallah coğrafyanın kıymetini bilen ve yanlıştan dönen birileri çıkar.Çünkü coğrafyasını bilmeyenlerin tarihini başkaları yazar...Allah'a emanet olun
osman_lı
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2018, 06:33:48 »

biz severiz içimizden düşünmeyi. bu devirde yalaklar ve salaklar grubu var birde onurlular. malesef 3. sırasısı zor geliyor. hocamın emeğine sağlık sunumları superde ben de cok kullandım.
otelcilik14
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2018, 05:20:41 »

hocamızn çok metaryellerini kullandık Allah razı olsun hakkını helal etsinnnnn......
kadirro
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2018, 17:39:59 »

Hocam,sunularınızdan her sınıf seviyesinde yararlandım,emeğinize sağlık,sağolun.Hakkınızı helal edin.
ferenda
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2018, 19:55:34 »

2012 Yalova Seminerinde size tüm Coğrafyacılar huzurunda teşekkür etme fırsatı bulabilmiştim şükür ki. Çünki sunularınızdan her sınıf seviyesinde yararlandım,emeğinize sağlık,sağolun.Hakkınızı helal edin
cepni85
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2018, 22:42:54 »

Hakkınızı helal edin,sunumlarınızı hala kullanıyorum.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic