Anket
Soru: Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?
evet - 8 (24.2%)
hayır - 23 (69.7%)
karasızım - 2 (6.1%)
kısmen - 0 (0%)
Toplam oy: 0

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?  (Okunma Sayısı 3573 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aksaray1980
VIP Üye

Performans: 44
Çevrimdışı Çevrimdışı

"Varlığımdaki yegane mükemmellik Türk olrk doğmdr'

« : 26 Ocak 2010, 14:30:24 »

Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?  söylenenlerle yapılanlar arasında ne kadar tutarlılık var.

Öğretmen atamaları, sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesi..... konularında

hala anlamayan varsa lütfen bu ankete katılmasın.Katılmak zorunda degilsin

Ben gelmedim dava için benim işim sevgi için... (y.E)
aslanacan
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2010, 15:15:26 »

kararsızım... demek durumundayımı seçmek geldi içimden...

aha geldik gidiyoruz....
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2010, 15:25:53 »

Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?

Hangi konuda ?

Dünyayı güzellik kurtaracak...
M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2010, 15:53:56 »

Hangi konudaki ciddiyeti? Belirtilmiş olsa daha sağlıklı bir cevap alınabilir.

ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2010, 18:04:59 »

Hangi konudaki ciddiyeti? Belirtilmiş olsa daha sağlıklı bir cevap alınabilir.

bencede

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
aksaray1980
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2010, 18:12:35 »

Söylenenlerle yapılanlar arasında ne kadar tutarlılık var.Hangi konuda olabilirki burada anlaşılmayacak ne var.

aksaray1980
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2010, 18:16:03 »

Öğretmen atamaları, sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesi..... konularında  sanki meb ciddi olduğu konu var??*

kt
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2010, 18:22:47 »

Söylenenlerle yapılanlar arasında ne kadar tutarlılık var.Hangi konuda olabilirki burada anlaşılmayacak ne var.

Anlaşılmayacak bir şey yok idiyse mesajı neden değiştirdiniz ?

Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?
Meb'in Ciddiyetine İnanıyor Musunuz?  söylenenlerle yapılanlar arasında ne kadar tutarlılık var.

Öğretmen atamaları, sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesi..... konularında

aksaray1980
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2010, 18:23:14 »

bu ankete evet diyecek arkadaşlara sasıyorum. neden? çünkü,

1.''Artık sözleşmeli öğretmen alınmayacak.'' dediniz, peşinden sözleşmeli öğretmen ataması yaptınız.

2.Binlerce, belki onbinlerce öğretmen atama beklerken ve kendilerini şubat atamasına yoğunlaştırmışken, Sn. Bakan bir anda resmi bir açıklama yaparak şubatta atama yapılmayacak dedi. 2011'de uygulanması gereken bu kararla onbinlerce öğretmeni (öğretmen adayı demiyorum) mağdur ettiniz.

3.Öğretmen atamaları konusunda Hüseyin Çelik döneminde yaşanan tutarsızlıklar, Nimet Çubukçu dönemiyle birlikte zirve yaptı. Öğretmen atamalarında kontenjanların belirlenmesi konusunda yapılan muğlak açıklamalar hiçbir zaman öğretmen arkadaşlarımızı tatmin etmedi.

4.Kamuoyu hep aldatılmaya çalışıldı, ''Bu sene 40 bin öğretmen aldık.'' dediniz; ama bunların büyük bir kısmı sözleşmeliden (4B) kadroya geçen öğretmenlerdi, zaten atanmış bir öğretmeni yeni atanmış gibi gösterdiniz, insanları kandırmaya çalıştınız.

5.Eş durumu, özür durumu atamaları gibi konularda adam akıllı bir düzenleme yapmadınız. Yeni evlenmiş bir öğretmen arkadaşımız Kars'ta çocuğunu doğururken, Edirne'deki öğretmen kocası bebeğinin sesini belki telefondan bile duyamadı.

6.Konferanslarda, toplantılarda ''Eğitim ciddi iştir.'' dediniz; ciddiye aldığınız(!) eğitimle onbinlerce öğretmeni ağlattınız.

7.KPSS'den 80-85-90 gibi puan almalarına rağmen atamadığınız onbinlerce öğretmeni, her bayramda, büyüklerinin ''Daha atanamadın mı evladım?'' gibi rencide edici sözlerine maruz bıraktınız.

8.''Sözleşmeli öğretmenlere kadro vereceğiz'' dediniz; ama kamuoyunu '' bu konuda çalışmalarımız sürüyor...'' diyerek bugüne kadar hep oyaladınız.

9.Çok övündüğünüz e- okul sistemi karne tarihine tam iki gün kala çöktü ve siz teknik bir arıza dediniz; ama arızayı karnenin alınmasına birkaç saat kalmasına rağmen düzeltemediniz, e(ziyet) - okulunuzla iki gündür binlerce okul yöneticisini uykusuz bıraktınız.

10.Sonra öğrencilerden, öğretmenlerden büyük başarılar beklediniz, bekliyorsunuz, beklemektesiniz.

Yazacak o kadar çok yanlışınız var ki...

kt
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2010, 18:34:24 »

Senin gibi arkadaşların anlaması için

Sizi forum terbiyesine davet ediyorum. İfadelerimde "sen, senin gibi" hitaplar yok.

kt
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2010, 18:45:12 »

Afedersin sizin gibi arkadaşların anlaması için

Hocam özrünüz kabahatinizden büyük.

Site yönetiminin bu topic'e gereken çekidüzeni vereceğine inanıyorum.

:::.AHMET.:::
Moderator

Performans: 2326
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2010, 19:03:15 »

Uymanız gereken kurallar;

3- Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir.
6- Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz.
10- Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.
18- Yöneticiler Gerektiği Zamanlarda Site Yararı İçin Neden Belirtmeksizin Kullanıcı Kilitleyebilir.

24- Üyeler arasındaki anlaşmazlıkları takip etme hakkına sahiptir ama buna zorunlu değildir. Üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve ilişkiler, tamamen üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bir üyenin yayınladığı içerik unsuru, zararlı, hatalı ya da aldatıcı olabilir. Bu durumda diğer üyelerin dikkatli ve sağduyulu davranmaları gerekmektedir. Üyeler arasındaki anlaşmazlıklardan doğan herhangi bir maddi ya da manevi zarardan Coğrafya Biz sorumlu değildir.

28-Aynı kişinin farklı kullanıcı isimleriyle, farklı kişilermiş gibi foruma yazı yazması yasaktır. Kullanıcı ismini değiştirmek isteyen kişiler yeniden kayıt olabilir, fakat eski ismini kullanmayı bırakmak zorundadır.

32-Foruma kişi, kurum, kuruluşlar hakkında; gerçekliği ispatlanmamış, dedikodu, karalama veya tek yönlü propaganda içerikli mesajlar yazmak yasaktır.
33-Kişisel anlaşmazlıkların forum ortamına taşınması veya forumun "x bu mesajı oku" şeklindeki mesajlarla bireysel haberleşme amacıyla kullanılması yasaktır. Bireysel haberleşme için özel mesajlaşma sistemini kullanınız.

İnsanları niçin öldürüyorsunuz ki? Biraz bekleyin zaten ölecekler.

[Konfüçyüs]
Merih Kayra Zencir
VIP Üye

Performans: 1124
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2010, 20:40:49 »

ciddiyetinin hangi anlamda olduğunu bilmeye gerek yok arkadaşlar.genel olarak hangi anlamda ciddi olduki.

Kayracan
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic