Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KEY Hesapları  (Okunma Sayısı 3629 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« : 30 Haziran 2008, 18:04:57 »

Konut Edindirme Paralarını alacak arkadaşlar için   İnternet sitesi, Henüz aktif değil ama KEY ödemelerinin başladığı gün hizmete açılacak. Telefonla yardım merkezinin telefon numaraları da daha sonraki bir tarihte gazete ilanlarıyla duyurulacağı belirtildi.Siteye girerek vatandaşlık numaralarını yazanlar ya da telefonla çağrı merkezini arayanlar KEY alacağı olup olmadığını, varsa ne kadar para alacağını anında öğrenecek."

www.keyodemeleri.com

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2008, 19:08:53 »

Bu key hesabıda yılan hikayesine döndü doğrusu,alsakta kurtulsak( Alacağım parayla nasıl bir yatırım yapsam diye düşünmekten uykularım kaçıyor)

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2008, 19:15:31 »

Bu key hesabıda yılan hikayesine döndü doğrusu,alsakta kurtulsak( Alacağım parayla nasıl bir yatırım yapsam diye düşünmekten uykularım kaçıyor)
Ben hiç uyuyamıyorum. Grin Grin Grin Grin

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2008, 08:42:51 »

KEY hesaplarında milyonlarca hak sahibini ilgilendiren bir sır ortaya çıktı. 8.5 milyon hak sahibinden, 1.3 milyon kişinin vatandaşlık numarasının bulunamadığı belirlendi.

Star Gazetesi'nin haberine göre Ziraat Bankası'na teslim edilen KEY hak sahipleriyle ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. KEY hak sahiplerinin tespit edilmesiyle görevli olan tasfiye halindeki Emlak Bankası, sosyal güvenlik kurumlarından ve kamu kurumlarından gelen bilgileri, vatandaşlık numarası ile eşleştirdi. Ancak, hak sahipleri arasından 1.3 milyon hak sahibine ait vatandaşlık numarası bulunamadı. Bunun üzerine, bu kişilere sicil numarası ile ödeme yapılması kararlaştırıldı. 1.3 milyon hak sahibinin ismi, Ziraat Bankası ve Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na gönderilen listenin içine eklendi.
Böylece, 8.5 milyon hak sahibinin içinde şimdi vatandaşlık numarası bulunmayan 1.3 milyon kişi bulunuyor.
8.5 milyon KEY hak sahibine ait listenin içinde yer alan vatandaşlık numarası bulunmayan 1.3 milyon kişinin, 690 bin 2'si SSK'lı olarak, 586 bin 752'si Emekli Sandığı'na, 28 bin 340 da diğer kurumlara kayıtlı olarak çalışmış kişilerden oluşuyor.

VATANDAŞLIK YA DA SİCİL NO'YLA ÖDENECEK
Ödemeleri yapacak olan Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü de önce vatandaşlık numarası bulunamayan kişilere ödeme yapılmasına karşı çıktı. Ancak KEY Yasası'na göre, tüm hak sahiplerine ödeme yapılması gerektiği için, vatandaşlık numarası tespit edilemeyen vatandaşlara da sicil numaralarını beyan etmeleri halinde ödeme yapılması kararlaştırıldı. Buna göre, vatandaşlık numarası ile bir kaydı çıkmayan hak sahibi, sicil numarasını şubeye bildirecek. Sicil numarasında, kaydı bulunursa bu kişiye ödeme yapılacak.
ALINTI: mynet

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2008, 10:20:19 »

Şimdi tam yatırılan hesaplardan 1.391 YTL alınacağı duyuruldu.Yarın hesaplar açıklandığında büyük bir kısmımız hayal kırıklığı yaşayabiliriz.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2008, 12:56:09 »

1 ytl alacak olanların sayısı oldukça fazla ,bu nasıl bir hesaptırki 1 ytl veriyorlar,bu işin uzmanıda tv de bu konuyu hayretle söylüyordu.
Hani halk oyunlarında insanlar kol kola girerek tey ,tey, tey  diye oynarlar ya ,bizde Key ,key, key diye oynayacağız alacağımız rakamları görünce Smiley

Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2008, 13:04:29 »

1 ytl alacak olanların sayısı oldukça fazla ,bu nasıl bir hesaptırki 1 ytl veriyorlar,bu işin uzmanıda tv de bu konuyu hayretle söylüyordu.
Hani halk oyunlarında insanlar kol kola girerek tey ,tey, tey  diye oynarlar ya ,bizde Key ,key, key diye oynayacağız alacağımız rakamları görünce Smiley

Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Cheesy Grin Cheesy

burası Türkiye :Smiley
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2008, 16:01:33 »

Ben hiç uyuyamıyorum. Grin Grin Grin Grin

bana verin ben nasıl olsa key mey alamayacağım . Smiley

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2008, 19:07:15 »

Az önce net basınından okudum,Sayın Başbakanımızla bakanlarımızın çoğu KEY  ödemesi alamıyacaklarmış,nasıl üzüldüm bilemezsiniz,çok ihtiyaçları var oysaki bu paraya   !

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic