Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kaz Dağı doğa eğitim kampı  (Okunma Sayısı 7171 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Performans: 160
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 14 Temmuz 2008, 10:11:12 »

arkadaşlar Kaz Dağı doğa eğitim kampına davet edildim...burdan davet edilen başka arkadaşlar da varsa paylaşalım...
sevgiler

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
Entra23
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2008, 12:42:22 »

Hayırlı olsun ; Bende Kaz Dağı doğa eğitim kampına davet edildim.
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2008, 13:14:23 »

siz nerden katılacaksınız hocam... ben ankaradayım

güzel günler göreceğiz çocuklar...güneşli günler...motorları maviliklere süreceğiz...
Entra23
Sürekli Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2008, 13:46:24 »

Ben Elazığ'dan  doğa eğitimine katılıyorum 
ahmetselim
VIP Üye

Performans: 143
Çevrimdışı Çevrimdışı

Özcan KULAKSIZ Üsküdar Mithatpaşa M.T.A.L

« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2008, 17:36:44 »

herkesi biryerlere çağırmışlar ben iki kampa başvurdum ama hala ses yok anlaşılan başka bahara

"Tereddüt edersen bacakların seni taşımaz. “Yürüyeceğim” de, bas ve yürü!"
beylerbeyi68
Uzman Üye

Performans: 36
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2008, 19:57:17 »

Az önce yozgat'a baktım,seçileler arasıda 4 tane coğrafyacı saydım.Tarih,psikoloji,Turizm-Ticaret,beden eğitimi,nakış öğretmenliği vb.aklınıza ne geliyorsa var.Böyle bir eğitimin bu branşlara ne faydası olacak?Vatansever bir insanın ilk düşüneceği,Coğrafya,biyoloji,sosyal bilgiler,sınıf öğretmeleri...eğer dolmaz ise diğerleri.başka bir sayfada arkadaşlarımız işi ciddiye almışlar bir birini suçluyordu,Biz böyle olacağını söyledik.Bu ülkenin kaynaklarını kimsenin çar çur etmeye hakkı yok arkadaş.
maksimus
Deneyimli Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2008, 20:02:51 »

Az önce yozgat'a baktım,seçileler arasıda 4 tane coğrafyacı saydım.Tarih,psikoloji,Turizm-Ticaret,beden eğitimi,nakış öğretmenliği vb.aklınıza ne geliyorsa var.Böyle bir eğitimin bu branşlara ne faydası olacak?Vatansever bir insanın ilk düşüneceği,Coğrafya,biyoloji,sosyal bilgiler,sınıf öğretmeleri...eğer dolmaz ise diğerleri.başka bir sayfada arkadaşlarımız işi ciddiye almışlar bir birini suçluyordu,Biz böyle olacağını söyledik.Bu ülkenin kaynaklarını kimsenin çar çur etmeye hakkı yok arkadaş.

bu doğa kampının proje yürütücüsünün bir coğrafya öğretmeni olduğunu biliyormusunuz. olaya birde bu açıdan bakarsanız durumun nekadar vahim olduğunu görürsünüz.
beylerbeyi68
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2008, 20:23:17 »

Beni biraz kızdıran oysa da,komitede görevli coğrafyacı prof.Dr.İhsan Bulut ile Trihçi Niyazi Karaca'nın sorumlu olduğu kanısındayım.Coğrafyacı arkadaşımızla ortak noktaları,aynı üniversite mezunu ve Yozgatlı olduklarını biliyorum.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2008, 20:31:15 »

Bu projeden nasıl haberdar oldunuz?
Yeliz Kamiş
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2008, 20:34:26 »

hocam ben bir arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum, ancak sonra tübitakın internet adresinden ayrıntıları öğrendim

GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 14 Temmuz 2008, 20:38:08 »

Projeden samimi olsalardı en azından Coğrafya öğretmenlerini bilgilendirirlerdi.
maksimus
Deneyimli Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2008, 20:48:24 »

Projeden samimi olsalardı en azından Coğrafya öğretmenlerini bilgilendirirlerdi.

hocam aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. göreceksiniz hiç bir doğa eğitim projesinde coğrafya öğretmenini adı geçmiyor. adı geçen branşlar
Biyoloji Öğretmenleri-Fen bilgisi Öğretmenleri-Sınıf Öğretmenleri-Okul öncesi öğretmenleri

http://www.tubitak.gov.tr/home.do?ot=1&sid=803&pid=800
GÜNER
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2008, 21:10:02 »

Demek ki Tubitak'a göre CoğrafyaÖğretmenlerinin doğa ile ilgileri yok.
beylerbeyi68
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 14 Temmuz 2008, 21:50:46 »

O halde birbirinizi üzmeyiniz.Bizim çıkan arkadaşlarımıza sözümüz yok.çalışmalarında başarılar diler,deneyimlerini paylaşmalarını bekleriz.Tubitak gibi bir kurumun,adını "Doğa Eğitimi "koyup,Coğrafyanın bir ayağını oluşturduğunu bilmiyor olması tuhaf olan.Biyolojiden eski müfredat uygulandığına göre,Bu proje bütünü ile coğrafya öğretmenlerine uygulanabilir,yeni müfredatla beraber ülkemiz eğitimine önemli bir katkı sağlanırdı.
burak06
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

HERZAMAN KEŞFETMEK İÇİN BAK

« Yanıtla #14 : 14 Temmuz 2008, 23:27:16 »

katılan arkadaslara basarılar diliyorum ben van doga egitimine katıldım ama bilegimin hakkıyla:)coğrafya ögretmeniyim aynı zamanda coğrafyadan yüksek lisans yapıyorum tez asamasındayım benim için cook verimli olacak insaallah..allah önümüze bir engel komaz nasip ederse.. 14-24 arasında van gezi notlarımı sizlerle paylasmak isterim..saygılarla
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic