Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KASIM AYINDA RESEN NORM FAZLASI ATAMASI VAR...  (Okunma Sayısı 4344 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kkk82
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 22 Ekim 2014, 22:37:01 »

KASIM AYINDA RESEN NORM FAZLASI ÖĞRETMEN ATAMASI VAR... ANKARA YAZIN 77 İHTİYAÇ VARDI... ACABA ŞİMDİ DURUM NEDİR? Huh? Huh? Huh?

http://www.kamudanhaber.com/meb/meb-norm-fazlasi-ogretmenlerle-ilgili-yeni-gelisme-h272780.html
sınırlı
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2014, 13:35:57 »

biz okulda iki kişiyiz ben sınava atandım.diğer arkadaş normal tayinle atandı ancak diğer arkadaşın hizmet puanı daha fazla  bu durumda kim norm fazlası olur.sınava atanmış olmak herhangi bir avantaj sağlarmı ? bu konudaki uygulama nasıldır. cevaplarınızı ve yorularınızı bekliyorum. yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekür ederin
sınırlı
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2014, 13:59:08 »

biz okulda iki kişiyiz ben sınavla atandım.diğer arkadaş normal tayinle atandı ancak diğer arkadaşın hizmet puanı daha fazla  bu durumda kim norm fazlası olur.sınava atanmış olmak herhangi bir avantaj sağlarmı ? bu konudaki uygulama nasıldır. cevaplarınızı ve yorularınızı bekliyorum. yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekür ederin
kkk82
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2014, 21:22:00 »

bence sınavla gelmenizin bir önemi yok... hizmet puanı esas alınır...
asaspi
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2014, 09:28:08 »

bencede sınavla atanmış olmak önemli değil hocam hizmet puanı esas alınır.
kkk82
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2014, 11:39:37 »

ankarada coğrafya öğretmeni norm fazlası kaç kişidir acaba... ben de norm fazlasıyım... merkez de açık var mı...
bedirge
Moderator

Performans: 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2014, 20:12:04 »

Her zaman Hizmet puanı üstünlüğüne bakılır. İster sonradan atanmış olsun, ister alan değişikliği ile gelsin, ister başka bir okuldan norm fazlası olarak gelsin hizmet puanına bakılır. Hatta artık sadece kendi okulunuzu hesaba katmayın BÖLGE NORMU na da dikkat edin. Kendi okulunuzda olmasanız bile Bölge Normunda fazlalık olabilirsiniz. ( Başıma geldiği için söylüyorum )

http://yenicografyam.tr.gg/ Hasankeyf'e Sadakat...
kkk82
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2014, 20:28:59 »

Ankara'da merkezde A sınıfı ilçeler de norm fazlası Coğrafya öğretmeni çok mudur?
çayırağası
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2014, 09:32:36 »

Sınavla atanmanın bir anlamı yoksa, benzer bir sınavla uzman yaptıkları adamları da normale çevirsinler. Böyle uzman olunmaz çünkü. Yüksek lisans benzeri bir çalışma sonucunda olursa anlamlı olur. İki ayda kabak yetişmeyen memleketimde öğretmen yetiştirenlerle, tek sınavla uzman yapanlar arasında fark yok bence. Sendika ağalarının sesi neden çıkmıyor acaba.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic