Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İşgüzar MEB  (Okunma Sayısı 2783 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kaynar
VIP Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Ağustos 2008, 13:30:30 »

arkadaş bu kadar da olur mu?
anadolu liselerine öğretmen alımı için sınava girdik. bir belirsizlik alıp gidiyor başını zaten. personel genel müdürlüğünün anadolu liselerine öğretmen alımı ile ilgilenen 0 312 419 14 10 nolu tlf aradık. ve atamaların bu sene sadece il içinde olacağını söylediler.
1. ya benim çalıştığım yerde neden sınavdan önce anadolu veya anadolu öğretmen lisesi kadrosunun olup olmadığını nedeeeeeeenn göstermiyorsun veya söylemiyorsun.
2. arkadaş herkes bi şekilde sınava çalıştı eemmeeekk lerimiz ne olacak. ben kendi ilimde yüksek puan alıp neden yeni açılan bir anadolu lisesini istemek zorundayım. ( bu sene içinde anadolu liselerine sınavsız millet girdi. haliyle bizede yeni bir anadolu açılırsa??? kadro gelecek veya açılmasza aldığın puanla kalacaksın )
3. hadi bi şekilde il içinde olursa gittin. yav herkes bekar değilki. özür durumu tayinleri 20 sinde bitiyor. eşin ne zaman gelecek. çolukk çocuk ne olacak. ( il merkezi dışında ilçelerde çalışıyorsan benim gibi yandın )
4. arkadaş mülakata çağırıyorsun il içinde açık olduğunu bilmiyorsun. tlf soruyorum ne olacak o zaman diye hocam bu sene böyle diyor.

bu kadar olur ancak sahipsiz olursan. ailen olmuş. emek sarfettmişsin ne ki. işgüzar m.e.b
arkadaşlar benim gibi düşünen varsa şu yukarıdaki tlf arayıp en azından tepkimizi gösterelim diyorum. herkese saygılar Angry
anafartalar
VIP Üye

Performans: 339
Çevrimdışı Çevrimdışı

Anafartalar Lisesi Coğrafya Öğretmeni Denizli

« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2008, 13:43:21 »

Hocam MEB doğru düzgün yaptığı iş 40 yılda bir olur  o yüzden bi 20 yıl içinde alıştık artık.

Amerikalı ünlü yazar Mark Twain’in tavsiyesi:

"Sinirlenince 10’a kadar sayın... Sakinleşeceksiniz. ..

Çok sinirlenmişseniz hiç beklemeden küfrü basın...

Rahatlayacaksınız!"

Ben öyle yapıyorum en son KEY,lerde  Mark Twain’in tavsiyesine uydum

İnsanlar son ağaç kesilene, son balık tutulana son çiçek koparılana kadar paranın yenmeyeceğini öğrenemeyecektir.
ergunkarakaya
VIP Üye

Performans: 222
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2008, 17:07:17 »

meb her işi böyle baştan savma istediğini açıklıyor istediğini açıklamıyor. sonrada bilgisayar ortamı şeffaf diyor.
açıktan atama yapıyor sonra sınav yapıyor.

Ergün KARAKAYA
Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Döşemealtı / Antalya
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2008, 18:03:27 »

arkadaş bu kadar da olur mu?
anadolu liselerine öğretmen alımı için sınava girdik. bir belirsizlik alıp gidiyor başını zaten. personel genel müdürlüğünün anadolu liselerine öğretmen alımı ile ilgilenen 0 312 419 14 10 nolu tlf aradık. ve atamaların bu sene sadece il içinde olacağını söylediler.
1. ya benim çalıştığım yerde neden sınavdan önce anadolu veya anadolu öğretmen lisesi kadrosunun olup olmadığını nedeeeeeeenn göstermiyorsun veya söylemiyorsun.
2. arkadaş herkes bi şekilde sınava çalıştı eemmeeekk lerimiz ne olacak. ben kendi ilimde yüksek puan alıp neden yeni açılan bir anadolu lisesini istemek zorundayım. ( bu sene içinde anadolu liselerine sınavsız millet girdi. haliyle bizede yeni bir anadolu açılırsa??? kadro gelecek veya açılmasza aldığın puanla kalacaksın )
3. hadi bi şekilde il içinde olursa gittin. yav herkes bekar değilki. özür durumu tayinleri 20 sinde bitiyor. eşin ne zaman gelecek. çolukk çocuk ne olacak. ( il merkezi dışında ilçelerde çalışıyorsan benim gibi yandın )
4. arkadaş mülakata çağırıyorsun il içinde açık olduğunu bilmiyorsun. tlf soruyorum ne olacak o zaman diye hocam bu sene böyle diyor.

bu kadar olur ancak sahipsiz olursan. ailen olmuş. emek sarfettmişsin ne ki. işgüzar m.e.b
arkadaşlar benim gibi düşünen varsa şu yukarıdaki tlf arayıp en azından tepkimizi gösterelim diyorum. herkese saygılar Angry
Hocam sizi çok iyi anlıyorum bu gereksiz insanlar ne iş yapıyorlar orada anlamak mümkün değil. Yavhu belirsizlik sürüp gidiyor dediğiniz gibi ne olacağı belli değil sınava girdik. Ne zaman ve hangi okulların açılacağı belli değil, sadece stres. Yaz tatilimizi zehir etmeyi başardılar, yani.
abisal
Uzman Üye

Performans: 102
Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat Beynimizdeki Bulmacayı Doldurma Çabasıdır...

« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2008, 18:40:04 »

hocam bu da bir şeymi...
bir de 2005/73 genelge ile atananların ataması iptal edildi...
ve mart ayından beri belirsizlik devam ediyor...
ya sabır...
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2008, 19:17:23 »

Gençler sakin olun. Geçmişini unutanlar aynı olayları bir daha yaşarlarmış.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic