Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Flash Haber-Kız Öğrencilerinin Taşıma Ücreti Devletten  (Okunma Sayısı 2740 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaydın
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 26 Ağustos 2010, 07:29:16 »

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu dün bir televizyon kanalında yaptığı açıklamayla ortaöğretime devam eden tüm kız öğrencilerin okullara devlet tarafından taşınacağını ve ücretinin bakanlık bütçesinden karşılanacağını belirtti. Önümüzdeki yıllardan itibaren ise buna erkek öğrencilerin de dahil edileceğini vurguladı. Böyle bir uygulamaya gidilmesinin nedenini ise kız öğrencilerin ortaöğretime devam edebilmesini sağlamaya yönelik bir çaba olarak açıkladı.
Kaynak:ahmetaydin.com.tr
Badem303
VIP Üye

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2010, 14:59:37 »

sadece dogudadır istanbulda olsa butun kızlar servise olur.... ama istanbulda olmaması haksızlıkk
Mustafa NAZ
Genel Moderator

Performans: 1921
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2010, 15:37:45 »

sadece dogudadır istanbulda olsa butun kızlar servise olur.... ama istanbulda olmaması haksızlıkk
http://www.kamudanhaber.com/bakan-cubukcudan-kiz-ogrencilere-mujde.htm

Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2010, 15:38:30 »

Şimdi birisi eşitliğe aykırı diye bir dava açar, o zaman Nimet abla anlar , bir iş yap da tam olsun....

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2010, 20:55:16 »

Laf olsun diye mesaj yazmamak gerek. Haberi veren aaydın hocamız, mesajında "ortaöğretime devam eden tüm kız öğrencilerin" diye belirtmiş.
Arkasından Mustafa NAZ hocamızın haber linki vermesine neden gerek kalsın ?..

Dünyayı güzellik kurtaracak...
Badem303
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2010, 15:31:25 »

sizce bu mumkun mu hocam? Aklınız alıyor mu? İyice düşünün istanbulda işin içinden çıkamazlar.. Sadece mesaj yazmak için diye ithamınızıda kınıyorum.... istanbul dogumlu istanbulda çalışan biriyim.. Bu işin imkansız oldugunu söylüyorum...
Badem303
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2010, 15:38:11 »

Neyse... Ben sizin öğrenciniz değilim burasıda bir forum sitesi.. Laf olsun diye konuşmamak lazım. sözünüz için hakkımı helal etmiyorum.. Ramazan ramazan canımı sıktınız.
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2010, 21:57:17 »

Refaranduma yönelik bir uygulama olmasın.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic